Makabra na ul. Racławickiej w Warszawie. Kobieta spadła z czwartego piętra. Potężny huk [ZDJĘCIA]

2021-04-07 12:51 Norbert Amlicki

Makabryczny widok przy ul. Racławickiej. Zdesperowana kobieta wyskoczyła z okna w bloku. Policja otrzymała zgłoszenie w środę 7 kwietnia około 11:30. Patrol policji został od razu wysłany na miejsce zdarzenia. Na miejsce przyjechała także karetka pogotowia. Widok spadającej kobiety wprawił przechodniów w osłupienie, a dźwięk uderzenia ciała o podłoże przyprawił ich o dreszcze. Była to najprawdopodobniej próba samobójcza.

Dzis około godz. 11:30 policjanci dostali szokujące zgłoszenie. „Kobieta wypadła z okna” usłyszał dyspozytor przez słuchawkę. Najbliższy patrol policji oraz karetka pogotowia zostały od razu skierowane na ul. Racławicką. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce od razu ruszyli do kobiety. 43-letnia kobieta przeżyła upadek z czwartego piętra. - To była najprawdopodobniej próba samobójcza - informuje nadkom. Jarosław Florczak, oficer prasowy Komendy Stołecznej policji. Pogotowie zabrało zdesperowaną kobietę do szpitala. Według ustaleń dziennikarzy „Super Expressu” kobieta miała problemy depresyjne.

NIE PRZEGAP: Starcie z łosiem nad Zegrzem. Zwierzę przygniotło kobietę w audi. Są ranni [GALERIA]

14-miesięczna dziewczynka wypadła z okna bloku. Ojciec dziecka był pijany!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE