Nieprawdopodobne starcie z łosiem nad Zegrzem! Zwierzę przygniotło kobietę w środku audi. Są ranni [GALERIA]

2021-04-07 12:35 Izabela Kraj
Zderzyli się z łosiem pod Zegrzem
Autor: Tadeusz Mróz

Gdy obejrzycie ZDJĘCIA z tego wypadku pod Zegrzem, w miejscowości Jadwisin, to pomyślicie, że to aż nieprawdopodobne, że mogło się tak wydarzyć! Audi z trzema osobami w środku zderzyło się w nocy z łosiem. Ogłuszone zwierzę wpadło przez przednią szybę do samochodu i zawaliło się na… siedzenia kierowcy i pasażera. Potężne cielsko zwierzęcia - pewnie ze 400 kilogramów - przygniotło i unieruchomiło jedną osobę. Są ranni. Zobaczcie GALERIĘ.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej numer 61 w miejscowości Jadwisin pod Zegrzem (powiat legionowski). Kilkaset metrów za mostem nad Zalewem Zegrzyńskim łoś nagle wybiegł na jezdnię, prosto pod koła samochodu osobowego. Po zderzeniu zwierzę niemal dosłownie wpadło do środka auta! Jak to możliwe? Audi podróżowały trzy osoby, dwie z przodu zostały przygniecione potężnym cielskiem zwierzęcia. Kierowca i pasażer wydostali się z audi samemu, pasażerce pomogli dopiero strażacy. - W akcji brało udział pięć zastępów straży pożarnej. Strażacy przy pomocy sprzętu hydraulicznego rozcięli karoserię i uwolnili zakleszczoną w pojeździe osobę – potwierdził Łukasz Kochanowski ze straży pożarnej w Legionowie. Łoś padł na miejscu. Po rozcięciu blachy wraku, ciało zwierzęcia strażacy wyjęli z auta i przekazali odpowiednim służbom.

- Najpoważniejsze obrażenia odniosła osoba siedząca obok kierowcy. Była reanimowana w karetce pogotowia i w ciężkim stanie przewieziona do szpitala. Kierowca doznał urazu ręki, a pasażer siedzący z tyłu nie odniósł poważniejszych obrażeń – sprecyzowała podkom. Justyna Stopińska z policji w Legionowie.

Wypadki z udziałem zwierząt w okolicach Warszawy zdarzają się coraz częściej.

Pościg za łosiem.
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE