Darmowe imprezy 23-25 września

i

Autor: materiały promocyjne Darmowe imprezy 23-25 września

Dzieje się!

Darmowe imprezy 23-25 września w Warszawie. Co? Gdzie? Kiedy?

2022-09-23 19:23

Oficjalnie żegnamy lato i witamy jesień! Czego możemy się spodziewać podczas pierwszego jesiennego weekendu w Warszawie i na jakie wydarzenia warto się wybrać? Wrażeń w stolicy z pewnością nie zabraknie. Nie masz pomysłu na najbliższe dni? Przedstawiamy darmowe wydarzenia w Warszawie w weekend 23-25 września!

Darmowe wydarzenia w Warszawie. Co się dzieje w weekend 23-25 września?

W ten piątek, 23 września, rozpoczyna się kalendarzowa jesień. Możemy powoli zaczynać się spodziewać spadających kasztanów i kolorowych liści. Dla wielu ta pora roku kojarzy się z melancholią. Spokojem, nawet pewnym przygnębieniem. Siedzeniem w domu pod kocem z kubkiem herbaty. Może uda nam się zmienić zdanie. Zwłaszcza, że w weekend 23-25 organizowane jest mnóstwo interesujących i nietuzinkowych imprez. Choćby w związku z trwającym aktualnie w Niemczech Oktoberfest, w Warszawie też nie zabraknie piwnych rozrywek. Odbędą się też różnorodne festiwale, jak na przykład Festiwal Kultury Arabskiej organizowany przez Muzeum Azji i Pacyfiku.

Jak zawsze, wszystkie wybrane przez nas wydarzenie są całkowicie bezpłatne, a większość z nich dostępna zarówno dla dorosłych i dla dzieci. Tak więc zapraszamy do poniższej galerii, w której przedstawiamy darmowe wydarzenia w weekend 23-25 września w Warszawie. 

Justyna Steczkowska o swojej emeryturze. Zdradziła jakie ma plany!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE