Demolka w centrum Warszawy! Wydarł szlaban i roztrzaskał kamerę, bo go nagrała

2020-03-27 12:36 DAR, dryndak@se.com.pl
kamera
Autor: KSP

Młody mężczyzna próbował włamać się na klatkę schodową do jednego z budynków w centrum Warszawy. Gdy zauważył, że jest nagrywany, wydarł szlaban i roztrzaskał nim kamerę. Szuka go policja.

Bandzior przyszedł pod blok przy ul. Długiej, wszedł za szlaban i próbował włamać się na klatkę schodową. W pewnym momencie dostrzegł, że w rogu budynku zamontowana jest kamera, która rejestruje jego wyczyny. Wpadł w szał, wyrwał zamontowany szlaban i rozwalił zainstalowaną na ścianie kamerę o wartości 1500 zł. Po wszystkim uciekł. Niestety miał pecha. Kamera zdążyła zarejestrować jego twarz. Sprawa trafiła już na policję. - Policjanci poszukują sprawcy uszkodzenia mienia. Każdy kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt z policjantami przy Wilczej 2. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 4772 3 91 16, 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl- informuje nadkom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji.

PRZECZYTAJ NASZ NEWS Afera w Grójcu! Zakażeni lekarze pracowali na oddziałach! Prokuratura wszczęła śledztwo!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE