Diler urządził w mieszkaniu narkotykowy magazyn

i

Autor: mokotow.policja.waw.pl

Warszawa: Ursynów niczym Amsterdam. Marihuanę czuć w całej dzielnicy! [GALERIA]

2020-11-16 9:43

Szok. 28-letni Norbert T. zamienił mieszkanie na Ursynowie w składowisko narkotyków. Trzymał tam całą gamę dragów - marihuanę, amfetaminę i haszysz. Nie krył się z tym specjalnie. Jego mieszkanie można było namierzyć bez trudu. Wystarczyło wziąć głęboki oddech.

Policjanci złożyli dilerowi niezapowiedzianą wizytę. Charakterystyczny zapach palonej marihuany unosił się już na klatce schodowej. Gdy funkcjonariusze pojawili w bloku, 28-latek akurat wychodził ze swojego mieszkania. Wrócił do niego razem z policjantami… To bardzo mu się nie spodobało. Nie zamierzał podporządkowywać się policjantom i był bardzo agresywny. Mundurowi zakuli go w kajdanki i rozpoczęli przeszukanie  mieszkania. Ich oczom szybko ukazały się sterty narkotyków oraz przyrządy do ich porcjowania. Taka ilość dragów z pewnością nie była przeznaczona na własny użytek.

Makabra w Sulejówku! Przęsło ogrodzenia przebiło mu OCZODÓŁ! Dramatyczna akcja strażaków

Oprócz niedozwolonych substancji było tam jednak coś jeszcze. - W trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli 3 kilogramy środków psychoaktywnych oraz przedmiot przypominający wyglądem rewolwer hukowy - relacjonuje podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji. Znaleziono też pieniądze - 12 tys. zł i 90 euro - prawdopodobnie pochodzące z handlu oraz zgrzewarkę do folii aluminiowej i wagę elektroniczną. Fanty zostały przekazane do depozytu, a mężczyzna trafił za kratki. Tam usłyszał zarzuty prokuratorskie. - Na wniosek policjantów i prokuratora został tymczasowo aresztowany – przekazał Koniuszy. Norbert T. będzie wiec musiał zamknąć swój nielegalny biznes. Grozi mu nawet 10 lat odsiadki. 

Warszawa: Zostaliśmy oszukani? Szpital na Narodowym to nie jest szpital?!

To niejedyny przypadek narkotyków na Ursynowie w ostatnich dniach. Policjanci zatrzymali do kontroli samochód, który jechał po chodniku w rejonie Dolinki Służewieckiej. Za kierownicą siedział 42-letni kierowca, który został ukarany mandatem karnym. Uwagę mundurowych przykuło jednak tajemnicze zachowanie 20-letniego pasażera i charakterystyczny zapach marihuany. Funkcjonariusze znaleźli w majtkach nielegalny susz. 

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Następnego dnia usłyszał zarzuty, za które teraz sąd może go skazać na trzy lata więzienia. 

Super Raport 13.11 (Goście: Krzysztof Bosak - Konfederacja, Krzysztof Śmiszek - Lewica)
Nasi Partnerzy polecają