Dlaczego metro w Warszawie nie kursuje? Powód zaskoczy pasażerów

i

Autor: Bartlomiej Zborowski/East News

Co się stało?

Dlaczego metro w Warszawie nie kursuje? Powód zaskoczy pasażerów

2024-02-21 17:27

Dlaczego metro w Warszawie nie kursuje? To pytanie zadają sobie pasażerowie w środę, 21 lutego 2024. W popołudniowym szczycie komunikacyjnym pojawiła się informacje o utrudnieniach w kursowaniu metra. Linia M1 z powodu zdarzenia na jednej ze stacji kursuje na skróconej trasie. Co się stało? Dlaczego metro w Warszawie nie kursuje? Wyjaśniamy w artykule.

Warszawa. Dlaczego metro nie kursuje?

Niemiła niespodzianka czekała rankiem pasażerów metra w Warszawie. Nagłe zdarzenie na jednej ze stacji sprawiło, że nie każdy mógł dojechać pociągiem linii M1 na tę stację, na którą chciał.

"Pociągi metra linii M1 kursują na trasie skróconej Młociny – Stokłosy. Zamknięte dla ruchu pasażerskiego zostały stacje Kabaty, Natolin i Imielin." - poinformował w środowe popołudnie (21 lutego 2024) Warszawski Transport Publiczny.

By nieco ułatwić podróżnym dotarcie do celu, niedługo później uruchomiona została zastępcza linia autobusowa „ZA METRO” kursująca na trasie Os. Kabaty – Komisji Edukacji Narodowej – Metro Ursynów 01.

Dlaczego metro w Warszawie nie kursuje

Okazało się, że na stacji metra Kabaty został pozostawiany bagaż. - Ze względu na pozostawiony bagaż na stacji Kabaty pociągi linii M1 kursują na odcinku Młociny-Stokłosy - przekazało za pośrednictwem Facebooka Metro Warszawskie. 

Znasz warszawskie metro jak własną kieszeń? Mniej niż 5 punktów to wstyd!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Ile linii metra znajduje się w Warszawie?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki