Do teatru za darmo? Tylko w Wolskim Teatrze Letnim posłuchasz kompozycji Zbigniewa Zamachowskiego!

2014-09-17 14:13

Wolski Teatr Letni zaprasza na przedstawienie Trener życia. Wstęp na spektakl jest wolny, a muzykę do przedstawienia skomponował Zbigniew Zamachowski!

Dnia 20 września o godzinie 19.30 Wolski Teatr Letni Teatr Syrena zaprasza na przedstawienie " Trener życia". Amfiteatr znajduje się w Parku Sowińskiego przy ulicy Elekcyjnej 17 w Warszawie.

Autor: Nick Ree
Reżyseria: Wojciech Malajkat
Muzyka: Zbigniew Zamachowski
Obsada: Wojciech Malajkat, Beata Ścibakówna, Katarzyna Bagniewska, Albert Osik

Trener życia - o czym jest sztuka?

Polska prapremiera sztuki Nicka Reeda wystawianej z ogromnym sukcesem na londyńskim West Endzie. Główna bohaterka, Wendy, to dziewczyna, która potrzebuje natychmiastowej pomocy. Jej życie to jedna wielka katastrofa. Szefowa traci do niej cierpliwość, chłopak nie ma do niej szacunku, a Wendy nie potrafi bronić swoich racji. Colin jest terapeutą. Pomaga ludziom uświadomić sobie ich błędy i znaleźć właściwą drogę. Ale co wtedy, kiedy on sam zbacza z kursu?

„Trener życia” to opowieść o dwojgu  ludziach, z których ona nie odnajduje się w gąszczu życia, a on uświadamia sobie, że droga, którą dotychczas szedł, nie wiedzie tam, dokąd chciałby dojść…

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE