Wypadek na budowie na Ursynowie. Lądował śmigłowiec LPR

i

Autor: Tadeusz Mróz Wypadek na budowie na Ursynowie. Lądował śmigłowiec LPR

Dramat na budowie! Wpadli do wielkiej dziury. Pomoc przyszła z powietrza

2022-01-31 18:32

Na Ursynowie rozegrały się prawdziwe chwile grozy! Dwóch mężczyzn wpadło do głębokiego wykopu na placu budowy. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Pomoc przyszła również z powietrza... lądował tam śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W poniedziałek, 31 stycznia, chwilę po godzinie 17 służby pomknęły na budowę zlokalizowaną przy ulicy Pileckiego. - Jak wynikało z tego, co przekazał zgłaszający, prawdopodobnie dwóch mężczyzn wpadło tam do wykopu. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – przekazała Edyta Adamus z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Akcja służb ma miejsce w pobliżu skrzyżowania z ulicą Roentgena. Jak wynika z relacji świadków, ulica Pileckiego, w kierunku Płaskowickiej jest zablokowana. Załoga LPR posadziła maszynę w pobliżu skrzyżowania. Poszkodowanym udzielana jest pomoc medyczna. Trwa również ustalanie jak doszło do tego zdarzenia.

Sonda
Mieliście kiedyś wypadek w pracy?
Wielka wichura zdemolowała Warszawę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE