Makabryczna śmierć 62-latka pod Lipskiem! Szedł prawidłowo, a i tak zginął

i

Autor: Pexels/cc0/Pixabay.com; Robert Zalewski/Super Express Nie żyje 62-letni mężczyzna, ofiara wypadku w miejscowości Krępa Górna pod Lipskiem, zdj. ilustracyjne

Makabryczna śmierć 62-latka pod Lipskiem! Nie miał szans na przeżycie

2022-01-31 11:44

Nie żyje 62-letni mężczyzna, ofiara wypadku w miejscowości Krępa Górna pod Lipskiem. Jak informuje tamtejsza policja, "prawidłowo idący" mieszkaniec powiatu lipskiego został potrącony przez kierującego busem 27-latka, który znajdował się na łuku drogi. Pieszy zginął na miejscu, a sprawą śmiertelnego wypadku zajęła się Prokuratura Rejonowa w Lipsku.

Makabryczna śmierć 62-latka pod Lipskiem! Nie miał szans na przeżycie

O wypadku pod Lipskiem, w którym zginął 62-latek, napisał serwis Echodnia.eu. Do zdarzenia doszło w czwartek, 27 stycznia, ok. godz. 18.30. Ofiara, jak wynika ze wstępnych ustaleń policji w Lipsku, szła w sposób prawidłowy przez miejscowość Krepa Górna. W tym czasie przejeżdżał tamtędy również 27-kierujący busem, który na łuku drogi, z nieznanych przyczyn, potrącił pieszego. 62-latek zginął na miejscu, prowadzący samochód był trzeźwy, ale i tak pobrano od niego krew na potwierdzenie wyników pierwszego badania i ustalenie, czy ewentualnie nie znajdował się pod wpływem środków odurzających. Obaj uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu lipskiego. Sprawą śmiertelnego wypadku zajęła się Komenda Powiatowa Policji w Lipsku, która wyjaśnia szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia pod nadzorem tamtejszej prokuratury rejonowej.

Czytaj też: Radom. Ekspedientka Żabki skatowana, bo nie sprzedała papierosów. Zawarła ugodę ze sprawcą!

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
34-letni Bartek zginął podczas policyjnej interwencji. Jego rodzice stawili się w szczecińskiej prokuraturze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany