Tragedia w szpitalu położniczym przy Inflanckiej. To już drugi pożar w przeciągu dwóch dni!

i

Autor: Tadeusz Mróz(2)

HORROR

Dramat trwa! To kolejny pożar w szpitalu położniczym przy Inflanckiej w ciągu dwóch dni. "Pracujemy na miejscu"

2023-12-07 19:56

To nie do pomyślenia! Zaledwie dwa dni temu, we wtorek (5 grudnia), informowaliśmy was o pożarze, który wybuchł w szpitalu położniczym przy ul. Inflanckiej w Warszawie. Zaledwie dwa dni później, bo w czwartek (7 grudnia) dotarły do nas kolejne, przerażające wieści. W tej samej lecznicy znowu pojawił się ogień. − Pracujemy na miejscu. Personel szpitala zauważył płomienie i je ugasił – przekazał nam st. kpt. Piotr Noszczyk ze stołecznej straży pożarnej.

Warszawa. Kolejny pożar w szpitalu położniczym

We wtorek (5 grudnia) informowaliśmy was o pożarze, do którego doszło w szpitalu przy ul. Inflanckiej. Jak sprecyzował st. asp. Bogdan Smoter, prawdopodobną przyczyną było zwarcie elektryczne w wentylatorze. Kilka osób zostało ewakuowanych. Nikomu nic się nie stało.

Zaledwie dwa dni później, bo w czwartek (7 grudnia) doszło do kolejnego zwarcia i kolejnego pożaru! W tej sprawie skontaktowaliśmy się ze stołeczną strażą pożarną.

Na drugim piętrze w łazience doszło do pożaru w okolicach wentylatora. Najprawdopodobniej doszło do zwarcia elektrycznego. Pożar został szybko zauważony i ugaszony przez personel szpitala. Nikomu nic się nie stało − słyszymy.

Strażacy, pomimo tego, że nie występuje już zagrożenie, nadal pracują na miejscu.

Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem pożaru?
Nasi Partnerzy polecają