Pies policyjny

i

Autor: Tomasz Zieliński

DRAMAT w Warszawie: W wyniku poparzenia zginęło SZEŚĆ policyjnych psów!

2020-02-21 20:15

Doszło do awarii rury ciepłowniczej na warszawskim Golędzinowie, w okolicach ulicy Jagiellońskiej 49. Występują problemy z dostępem do ciepłej wody. Z relacji funkcjonariuszy wynika, że w miejscu awarii znajdowały się kojce z policyjnymi psami. Sześć zwierząt nie żyje.

W okolicach ulicy Jagiellońskiej 49 na warszawskiej Pradze-Północ doszło do awarii ciepłowniczej. Zalany został teren magazynów policyjnych. Potwierdzono informację, że były tam psy policyjne, sześć zwierząt zginęło w wyniku poparzenia.

- Mówimy o sześciu doświadczonych psach laboratorium kryminalistycznego. To nieopisana tragedia dla ich opiekunów, którym zagwarantowano pomoc psychologa policyjnego - mówi Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji.


Straż pożarna potwierdziła, że doszło do awarii rury ciepłowniczej. Siedem budynków nie ma dostępu do ciepłej wody. Na chwilę obecną nie wiadomo, co było przyczyną awarii. Na miejscu pracują służby, które planują usunąć awarię do jutra do godziny 18.

- Dziś w nocy będziemy odwadniali rurociąg, następnie będziemy mogli przystąpić do dalszych prac naprawczych. Planujemy zakończyć pracę najpóźniej do jutra do godziny 18 - informuje Aleksandra Żurada z Veolia Energia Warszawa S.A. 

ZOBACZ TEŻ: Akcja gaśnicza w SZKOLE na Mazowszu! Budynek przestał ISTNIEĆ!


Na miejscu pracują zastępy straży pożarnej. Będziemy na bieżąco aktualizować informacje z miejsca awarii.