Dramat w Wawrze. Auta roztrzaskały się o siebie. Dwie osoby ranne!

i

Autor: Tadeusz Mróz

Wypadek

Dramat w Wawrze. Auta roztrzaskały się o siebie. Dwie osoby ranne!

2023-09-01 16:48

Wypadek na Trakcie Brzeskim. W piątek (1 września) dwa samochody doszczętnie rozbiły się na wyjeździe z Warszawy. Wraki zablokowały ruch, a na miejsce ruszyły wszystkie służby ratunkowe. Obaj kierowcy trafili do szpitala. Siłą uderzenia wyrzuciła jedno z aut do rowu. Policja ustala, jak doszło do tego dramatu.

Warszawa. Auta roztrzaskały się na Trakcie Brzeskim. Trasa całkowicie zablokowana

Do wypadku doszło popołudniu. - O godzinie 12:51 wpłynęło do nas zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Zderzyły się dwa auta osobowe – opel i volkswagen. Obaj kierowcy trafili do szpitala – przekazał w rozmowie z „Super Expressem” Rafał Rutkowski ze stołecznej policji. Kierowcy byli trzeźwi, policja ustala przyczyny tego zdarzenia.

Jak ustalił obecny na miejscu reporter „SE”, do wypadku doszło na skrzyżowaniu w momencie, gdy kierowca volskwagena zawracał. Trwa akcja usuwania wraków i przywracania normalnego ruchu drogowego.

Wypadek w Warszawie

Dzieńwcześniej doszło do innego dramatcyznego zdarzenia. Na wybrzeżu Helskim motocyklista zderzył się z samochodem osobowym marki toyota. Ranny trafił do szpitala. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy udzielałeś/aś pomocy ofiarom wypadku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany