Bródno. Tajemnicza paczka trafiła do budynku spółdzielni. Na pracownika wysypała się substancja nieznanego pochodzenia!

i

Autor: Tadeusz Mróz Bródno. Tajemnicza paczka trafiła do budynku spółdzielni. Na pracownika wysypała się substancja nieznanego pochodzenia!

TAJEMNICZY BIAŁY PROSZEK

Dramatyczne chwile w budynku spółdzielni! Koperta z napisem „bomba” trafiła w ręce pracownika!

2023-05-19 12:51

Chwile grozy przeżyli pracownicy spółdzielni mieszkaniowej „Bródno” na warszawskim Targówku. Zaraz po godzinie 9 przy ul. Krasnobrodzkiej zaroiło się od służb ratowniczych. Pierwsze informacje, które otrzymaliśmy, mówiły o kopercie z napisem „bomba”, która miała trafić do skrzynki pocztowej budynku. Co tam się stało?!

Warszawa, Targówek. Chwile grozy na Bródnie. Tajemniczy proszek wysypał się z koperty

W piątek, 19 maja chwilę po godzinie 9 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 zarosiło się od policji i straży pożarnej. Jak udało nam się ustalić, do skrzynki pocztowej spółdzielni mieszkaniowej trafiła koperta z podejrzanym białym proszkiem i napisem „bomba.

Faktycznie, potwierdzamy taką interwencję. Pracownica otrzymała kopertę i zachodziło ryzyko, że w obiekcie może być podłożona bomba. Substancja w paczce została sprawdzona pod względem składu przez strażaków pracujących na miejscu. Okazało się, że jest to mąka. Zagrożenie zostało wyeliminowane i działania zakończono – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” kom. Paulina Onyszko z policji.

Na miejscu pojawiła się specjalna grupa chemiczna, która prowadziła swoje działania. – Sprawdzono teren. Nie wykryto zagrożenia. Na miejscu pracowaliśmy trzy godziny – przekazał zespół prasowy stołecznej straży pożarnej.

Sonda
Jak oceniasz polską straż pożarną?