Dramatyczny wypadek pod Mławą. Ich auto runęło do rowu. Mama i dwoje dzieci rannych, jechali bez zapiętych pasów

i

Autor: Policja Dramatyczny wypadek pod Mławą. Ich auto runęło do rowu. Mama i dwoje dzieci rannych, jechali bez zapiętych pasów

Nowe fakty

Dramatyczny wypadek pod Mławą. Ich auto runęło do rowu. Mama i dwoje dzieci ranni, jechali bez zapiętych pasów

2023-03-16 16:57

W czwartek (16 marca) na trasie S7 pod Mławą doszło do dramatycznego wypadku. 41-latka wiozła osobowym renault troje swoich dzieci. Nagle straciła panowanie nad pojazdem, przebiła barierki i runęła do rowu. Na miejsce pilnie ruszyli zaalarmowani strażacy, którzy wydostali rannych z pojazdu. Okazało się, że nie mieli zapiętych pasów. Kierująca i dwoje dzieci trafili do szpitala.

Mława. Dramat na S7, renault runęło do rowu

Do zdarzenia doszło w pobliżu wiaduktu na odcinku pomiędzy miejscowością Wyszyny Kościelne a Wiśniewo. Osobowe renault dachowało i roztrzaskało się w rowie. Drzwi do auta były zakleszczone. - Kierująca renault, na łuku jezdni przy wjeździe na wiadukt, jadąc z nadmierną prędkością, wjechała na prawe pobocze, następnie wykonała gwałtowny manewr, zjechała na lewą stronę drogi, uderzając w bariery ochronne wiaduktu. Samochód dachował, spadając z nasypu do rowu – informuje asp.szt. Anna Pawłowska z policji w Mławie. Policjantka dodaje, że kierująca była trzeźwa, ale mundurowi zatrzymali jej prawo jazdy. Ona i jej dwoje dzieci, 13-letni chłopiec oraz 16-letnia dziewczyna, zostali przewiezieni do szpitala w Ciechanowie. Trzecia pasażerka (16 lat) nie doznała obrażeń.

Policja apeluje o ostrożność – stosowanie się do obowiązujących ograniczeń prędkości to absolutna podstawa, chwila nieuwagi, nadmierna prędkość, mogą doprowadzić do tragedii.

Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Nasi Partnerzy polecają