Dramatyczny wypadek w Piotrkowie Trybunalskim. Dwóch skoczków runęło na ziemię. Otwocki policjant został ciężko ranny!

i

Autor: POLICJA ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE

PILNIE POTRZEBNA KREW!

Dramatyczny wypadek w Piotrkowie Trybunalskim. Dwóch skoczków runęło na ziemię. Otwocki policjant został ciężko ranny i potrzebuje pomocy

2022-09-23 16:31

Policjanci z otwockiej komendy apelują o pomoc dla swojego kolegi, który w piątek rano (23 września) uległ dramatycznemu wypadkowi i odniósł w nim bardzo poważne obrażenia. Jak przekazała mł. asp. Paulina Harabin, jego stan jest bardzo ciężki i by ratować jego życie, pilnie potrzebna jest krew. – Pomóc może każdy! – przekazuje policjantka.

Wypadek w Piotrkowie Trybunalskim. Otwocki policjant potrzebuje krwi!

Do dramatycznego wypadku z udziałem kom. Piotra Czubaka doszło w piątek rano (23 września), podczas szkoleń międzynarodowej grupy na lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim. – Jak wstępnie ustalono, dwóch skoczków z niewyjaśnionych dotąd przyczyn runęło na ziemię. Jeden zginął na miejscu, a drugi, nasz policjant, ciężko ranny został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego stan jest bardzo ciężki – powiedziała mł. asp. Paulina Harabin, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Zwracamy się z ogromną prośbą o oddawanie tego cennego daru mogącego uratować życie naszemu koledze. Przy rejestracji należy podać imię i nazwisko poszkodowanego policjanta oraz punkt krwiodawstwa, do którego ma trafić krew – dodaje.

Oddając krew należy pamiętać, by przy rejestracji podać poniższe dane:

KOM. PIOTR CZUBAK, REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA W ŁODZI, UL. FRANCISZKAŃSKA 17/25

Pomóc może każdy. – Wierzymy, że za niedługi czas kom. Piotr Czubak będzie mógł sam podziękować za otrzymaną pomoc – podsumowała policjantka.

Sonda
Czy oddawałeś/aś kiedyś krew?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE