Rozkochiwał w sobie panie i wyłudzał od nich pieniądze. „Tulipan” z Józefowa w rękach policji

i

Autor: Policja

Ale historia!

Rozkochiwał w sobie panie i wyłudzał od nich pieniądze. „Tulipan” z Józefowa w rękach policji

2022-09-21 11:04

Policjanci z Józefowa wpadli na trop amanta, który rozkochiwał w sobie kobiety tylko po to, żeby wydrzeć z nich pieniądze. „Tulipan” z Józefowa grasował, bezkarnie uwodząc panie. Nie miał stałego miejsca zamieszkania i korzystał z gościnności swoich kochanek. Policjanci ustalili, że 34-latek wyłudził aż 84 tys. złotych! To może być jedynie wierzchołek góry lodowej jego działalności.

Józefów. "Tulipan" oszukiwał kochanki

Historia niczym z filmów kryminalnych rozegrał się tuż pod Warszawą! Do policjantów z Józefowa pod Otwockiem zgłosiła się pokrzywdzona kobieta. - Z ustaleń wynikało, że sprawca wzbudził jej zaufanie, a potem wykorzystując to, poprosił o pomoc finansową w związku z trudną sytuacją. Mężczyzna zobowiązywał się oddać otrzymane pieniądze lecz tego nie uczynił – powiedziała mł. asp. Paulina Harabin z policji w Otwocku.

Przeczytaj również: Tulipan wyłudził od warszawianek 100 TYSIĘCY! Ofiar szukał na portalu randkowym

Policjant na razie wie o dwóch poszkodowanych kobietach. Jedna z nich była mieszanką Warszawy, a druga Józefowa. Pierwsza ofiara użyczyła „Tulipanowi” pożyczki na 60 tysięcy złotych. Gdy otrzymał kasę, ulotnił się jak kamfora! W krótce znalazł sobie kolejną kochankę. Od drugiej z kobiet wyłudził 24 tysiące i znowu zwiał.

Otwock. Tulipan wpadł w pracy

Okazało się, że to nie jedyne wątki kryminalne, jakie 34-latek miał na sumieniu. „Tulipan” zlecił bowiem firmie budowlanej prace i nie zapłacił za ich wykonanie. Właściciel firmy poniósł straty na 23 tys. złotych.

Dobra passa „Tulipana” wreszcie się skończyła. Policjanci po długich poszukiwaniach trafili na ślad 34-latka. - Było to utrudnione, gdyż nie posiadał stałego miejsca zamieszkania – informuje mł. asp. Harabin. W końcu wpadł. W sobotę (17 września) kryminalni złapali go w Otwocku. Był akurat w pracy. Okazało się, że sam na co dzień był budowlańcem. Teraz najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Sonda
Padłeś kiedyś ofiarą oszustwa internetowego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE