Brutalny atak „tulipanem” w centrum Otwocka. Zaatakowany i pobity 43-latek

i

Autor: Materiały prasowe / KPP w Otwocku Brutalny atak „tulipanem” w centrum Otwocka. Zaatakowany i pobity 43-latek

Groza na ulicy

Brutalny atak "tulipanem" w centrum Otwocka. Ranny 43-latek trafił do szpitala

2022-07-19 16:33

Szokujące sceny rozegrały się na ulicy Warszawskiej, przed jednym ze sklepów spożywczych w Otwocku. Rozwścieczona 22-latka po kłótni z obcym, 43-letnim mężczyzną, rzuciła się na niego z pięściami i zaczęła bić go po twarzy i głowie. Do ataku od razu dołączył jej 24-letni partner, który razem z nią wymierzał bezradnemu mężczyźnie bestialskie ciosy.

Brutalne pobicie w Otwocku

Napastnicy byli bezwzględni i nie wystarczyło im samo okrutne pobicie 43-latka. W pewnym momencie rozzłoszczona i wściekła 22-latka sięgnęła po znajdującą się w pobliżu pustą butelkę po alkoholu, którą rozbiła o chodnik, tworząc tzw. tulipana. Młoda kobieta w furii wycelowała rozbitą i ostrą broń w swoją ofiarę i uderzyła „tulipanem” prosto w szyję 43-latka. Mężczyzna nie miał szans na żadną obronę przed ciosem. Raniony i brutalnie pobity trafił do szpitala.

Zobacz teżWynajmował mieszkanie w Warszawie, za które nie chciał płacić. Wymyślił plan… niedoskonały

Pokrzywdzony nie znał tożsamości swoich oprawców

Kryminalni natychmiast po zgłoszeniu napaści rozpoczęli poszukiwania bezdusznych agresorów. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji, policjanci po dwóch dniach od ataku ustalili podejrzanych i dokonali zatrzymania ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości młodych ludzi. 22-latka i 24-latek od razu trafili do policyjnych cel.

Agresywna 22-latka zaatakowała tulipanem 43-latka

i

Autor: Policja w Otwocku

Zatrzymani napastnicy zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Otwocku

- Podejrzanej 22-latce przedstawiono zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego przedmiotu, zaś 24-latkowi zarzut pobicia. Prokurator wnioskował do sądu o ich tymczasowy areszt. Sąd Rejonowy w Otwocku na czas trwającego postępowania aresztował kobietę, zaś mężczyznę objął policyjnym dozorem - podsumowuje mł. asp. Paulina Harabin z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Otwocku. Za pobicie z użyciem niebezpiecznego przedmiotu agresywnej 22-latce grozi nawet 8 lat więzienia.

Tomasz S. z Otwocka skazany na 8 lat za przejechanie narzeczonej
Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają