Turek trzymał 2 kilogramy marihuany w mieszkaniu na Starym Mieście

i

Autor: Policja

Nielegalne zioła

Dwa kilogramy marihuany w mieszkaniu Turka na Starym Mieście w Warszawie. 29-latek zatrzymany

2022-07-18 16:07

Ponad 2 kilogramy marihuany, pojemniki z pieniędzmi w euro, dolarach amerykańskich i złotówkach - to wszystko znaleźli policjanci w mieszkaniu 29-letniego obywatela Turcji na Starówce. Mężczyzna wpadł, gdy na widok policjantów próbował uciekać, wyrzucając po drodze saszetkę, w której miał aż 9 zawiniątek z narkotykiem.

Młody, 29-letni w czasie zatrzymania nie miał przy sobie żadnych dokumentów, nie chciał powiedzieć też, jak się nazywa i gdzie mieszka. Policjanci, mimo oporów obywatela Turcji, bardzo szybko ustalili jego dane i miejsce, w którym aktualnie zamieszkuje.

Zobacz też: Potworny wypadek w Hucie Mińskiej. Audi dachowało. Nie żyje 38-latek

Turek nie chciał powiedzieć, jak się nazywa i gdzie mieszka

Podczas przeszukania piwnicy przynależącej do lokalu oraz mieszkania mężczyzny, policjanci zaleźli pojemniki z pieniędzmi w euro, dolarach amerykańskich i złotówkach o łącznej wartości około 130 000 złotych. Ponadto kryminalni zabezpieczyli elektroniczne wagi służące do porcjowania środków odurzających i ponad 2 kilogramy marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 100 000 złotych - przekazał podinsp. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji. 

Zatrzymany Turek usłyszał zarzut

29-letni Turek ukrywający marihuanę na Starym Mieście usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu nawet 10-letnia odsiadka w więzieniu. Sąd na wniosek Prokuratury zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące.

Akcja CBŚP. Narkotyki w skrzyniach z pomidorami
Sonda
Czy marihuana w Polsce powinna być legalna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany