Tulipan

i

Autor: KSP Warszawa Tulipan wyłudził od warszawianek 100 tysięcy

Tulipan wyłudził od warszawianek 100 TYSIĘCY! Ofiar szukał na portalu randkowym

2020-01-31 13:38

Kobiety jadły mu z ręki. Zauroczone wpadały w sidła kochanka oszusta, który nie miał żadnych skrupułów, żeby wyciągać od nich pieniądze. Kłamał, że potrzebuje na biznes, albo pomoc rodzinie. Poszukiwany listem gończym, w końcu wpadł w ręce policji.

Wysoki, 31-letni blondyn zalogował się na portalu randkowym i czekał. Nie musiał długo wypatrywać wiadomości, bo kobiety pisały do niego niemal hurtowo. Dobrze się prezentował, pisał że jest romantyczny, wrażliwy i umie słuchać. A to kobiety przyciągało. 
Z kilkoma wybrał się na randki, które skończyły się… związkami. 31-latek wybierał warszawianki, które mogły mu zapewnić realizację jego chytrego planu, czyli panie raczej zamożne. A plan był prosty. Tulipan wymyślał historyjki, które miały wyczyścić konta kochanek. Raz była to niezwykle poważna choroba ojca, innym razem genialny pomysł na biznes. W sumie wyłudził w ten sposób niezłą sumkę.

Ekspedientka sprzedała kurtkę klientki. W kieszeni było TO!

- W ten sposób mężczyzna od kobiet wyłudził ponad 100 tys. złotych – podaje kwotę asp. Kamila Szulc. Gdy 31-letni oszust dostał pieniądze, tego samego dnia znikał z życia kochanki. Tulipan oszukał wiele razy i za swoje dokonania był poszukiwany listem gończym. W końcu dopadli go policjanci z Bielan. - Na trop mężczyzny wpadli funkcjonariusze wydziału kryminalnego Do jego zatrzymania doszło na początku tygodnia. Śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzuty przywłaszczenia mienia oraz doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w warunkach recydywy, za co grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Ponieważ 31-latek był poszukiwany listem gończym , najbliższe dwa lata spędzi w zakładzie karnym – mówi asp. Szulc.

ZBRODNIA w Warszawie. Kim był zabójca i jego ofiary? TYLKO u nas!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają