Wypadek!

Drogowa demolka pod Piasecznem. Pijany 49-latek w bmw roztrzaskał się o słup i przystanek!

2023-06-23 8:27

Nocna demolka na drodze pod Piasecznem! W czwartek (2 czerwca) przed północą kierowca bmw roztrzaskał się na betonowym słupie, a potem wylądował na wiacie przystankowej. 49-latek trafił do szpitala. Okazało się, że było kompletnie pijany. Na miejscu pracowali strażacy, policja i ratownicy medyczni. Kierowcę czekają bardzo poważne konsekwencje.

Nowe Racibory. Roztrzaskał bmw na słupie i przystanku. Był pijany

Nocny wypadek pod Piasecznem. Policja potwierdza, że kierowca był pijany. - Alkomat wskazał 2 promile alkoholu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca nie dostosował prędkości i stracił panowanie nad pojazdem. Od kierującego dodatkowo została pobrana krew do badań – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” asp. Magdalena Gąsowska z policji w Piasecznie. Jak dodała, policjanci zatrzymali prawo jazdy 49-latka.

Pierwsi o wypadku poinformowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Prażmowie. Jak informują w zamieszczonym na Facebooku poście, do wypadku doszło o godz. 23:50. W akcji brały 4 jednostki straży pożarnej. Zdjęcia zamieszone przez nich w mediach społecznościowych pokazują, z jaką siłą bmw uderzyło w słup. Auto jest bardzo mocno rozbite.

Sonda
Czy kiedykolwiek udzielałeś/aś komuś pomocy rannej w wypadku osobie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany