Drogowa masakra pod Legionowem. Dwie osoby nie żyją, policja szuka świadków

2021-12-02 9:51
Drogowa masakra pod Legionowem. Dwie osoby nie żyją, policja szuka świadków
Autor: Tadeusz Mróz Drogowa masakra pod Legionowem. Dwie osoby nie żyją, policja szuka świadków

Koszmarny wypadek w Rajszewie (pow. legionowski). Kierowca opla nagle stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok jadącej prawidłowo toyoty. Skutki zdarzenia były fatalne. Zginęły dwie osoby, a trzecia trafiła do szpitala. Legionowska policja pilnie szuka świadków makabrycznego wypadku. Każdy, kto posiada informacje na temat zdarzenia, powinien przekazać je funkcjonariuszom.

Makabra miała miejsce w niedzielę, 5 września, około godz. 20:40. Na drodze wojewódzkiej numer 630 w Rajszewie (pow. legionowski) doszło do niewyobrażalnej tragedii. W wypadku samochodowym zginęły dwie osoby.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok jadącej prawidłowo toyoty - informowała wówczas podkom. Justyna Stopińska z legionowskiej policji.

Siła zderzenia aut była tak duża, że przód niewielkiego opla został kompletnie zmiażdżony. Wewnątrz pojazdu uwięzionych było dwóch mężczyzn - kierowca oraz jego 34-letni pasażer. Niestety, życia pasażera nie udało się uratować. Lekarz, którzy przyjechał na miejsce wypadku stwierdził jego zgon. Drugi mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Niestety, jego również lekarzom nie udało się uratować. Kierowca opla zmarł.

Kierująca toyotą 27-latka miała dużo więcej szczęścia. O własnych silach opuściła zniszczony pojazd i z ogólnymi obrażeniami ciała została zabrana do szpitala. Przeżyła drogową makabrę.

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia szczegółowe przyczyny i okoliczności wstrząsającego wypadku. Funkcjonariusze szukają świadków zdarzenia, którzy swoją wiedzą mogliby pomóc w ustaleniu przyczyn tej tragedii.

Jeśli ktoś posiada informacje o zdarzeniu, lub przejeżdżał obok i wideorejestrator nagrał moment wypadku, powinien jak najszybciej powiadomić o tym mundurowych. Oto dane do kontaktu:

  • Komenda Powiatowa Policji w Legionowie, ul. Jagiellońska 26b
  • tel. 22 774-27-77 (Komenda Powiatowa Policji w Legionowie)
  • tel. 47 774- 82-45 (Wydział Dochodzeniowo- Śledczy)
  • e- mail: kpp.legionowo@ksp.policja.gov.pl, oficer.prasowy.legionowo@ksp.policja.gov.pl.
  • numer alarmowy 112
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Makabra na Woli w Warszawie. Dwie osoby zginęły rozjechane przez pociąg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE