W tych potwornych wypadkach zginęli ludzie. Policja pilnie szuka świadków

i

Autor: KOMENDA STRAŻY POŻARNEJ w WOŁOMINIE W tych potwornych wypadkach zginęli ludzie. Policja pilnie szuka świadków

W tych potwornych wypadkach zginęli ludzie. Policja pilnie szuka świadków

2021-11-30 13:00

Listopad nie jest łatwym okresem na drogach. Zmienna pogoda, opadające mgły, pierwsze przymrozki, deszcz padający ze śniegiem, ograniczona widoczność… Wypadków późną jesienią nie brakuje. Policjanci z Wołomin szukają świadków zdarzeń drogowych, w których ich uczestnicy zostali ciężko ranni lub ponieśli śmierć na miejscu. Widziałeś któryś z tych wypadków? Koniecznie powiadom o tym policję.

Późną jesienią bardzo łatwo o wypadek. Warunki panujące na drogach są trudne, a zmienna pogoda nie ułatwia podróżowania. Nie ma tygodnia, by na mazowieckich drogach nie doszło do tragicznego wypadku. Wystarczy przypomnieć przedostatni weekend listopada, kiedy tylko w powiecie piaseczyńskim w wypadkach drogowych zginęły cztery osoby.

Tragedia goni tragedię również w powiecie wołomińskim. Tamtejsi policjanci szukają świadków czterech wstrząsających wypadków, do których doszło między 20 a 23 listopada.

ZOBACZ TEŻ: 16-latka rozjechana przez pociąg SKM. Wstrząsająca śmierć na torach

Do pierwszego z nich doszło w sobotę, 20 listopada, w Zielonce. Około godz. 14:40 na skrzyżowaniu ulicy Poniatowskiego z Południową samochód marki Peugeot Boxer zderzył się z motocyklem marki Yamaha. Kierowca jednośladu, Krzysztof O., w wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała.

Również 20 listopada, ale tym razem w miejscowości Ząbki, doszło do kolejnej tragedii. O godz. 16:40 na ul. Legionów osobowy opel vectra, kierowany przez obywatela Ukrainy, w rejonie przejścia dla pieszych potrącił około 40-letniego mężczyznę, który, w wyniku doznanych obrażeń ciała zginął na miejscu.

Dzień później (21 listopada) około godz. 18:20 w miejscowości Trojany przy ul. Różanej na nieoświetlonej drodze 29-latek kierujący citroenem berlingo potrącił stojących na drodze dwóch chłopców w wieku 12 i 13 lat. W wyniku tego zdarzenia 12-latek w stanie ciężkim i 13-latek ze średnimi obrażeniami zostali przetransportowani do szpitali w Warszawie.

Z kolei 23 listopada około godz. 13:50 w miejscowości Zawiszyn na drodze krajowej numer 50 kierujący samochodem marki VW Passat Cezary B., wykonując manewr wyprzedzania, zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki Scania wraz z naczepą kierowanym przez Jacka G. W koszmarnym wypadku zginął kierowca passata.

Wołomińscy policjanci proszą wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu powyższych wypadków, aby skontaktowały się z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

"Wszystkie osoby będące naocznymi świadkami w/w zdarzeń drogowych, lub posiadają nagrania z rejestratorów jazdy, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 4772-47-259 lub 22 776-20-21" - prosi asp. szt. Tomasz Sitek z policji w Wołominie.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Makabra na Woli w Warszawie. Dwie osoby zginęły rozjechane przez pociąg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE