W tych potwornych wypadkach zginęli ludzie. Policja pilnie szuka świadków

2021-11-30 13:00
W tych potwornych wypadkach zginęli ludzie. Policja pilnie szuka świadków
Autor: KOMENDA STRAŻY POŻARNEJ w WOŁOMINIE W tych potwornych wypadkach zginęli ludzie. Policja pilnie szuka świadków

Listopad nie jest łatwym okresem na drogach. Zmienna pogoda, opadające mgły, pierwsze przymrozki, deszcz padający ze śniegiem, ograniczona widoczność… Wypadków późną jesienią nie brakuje. Policjanci z Wołomin szukają świadków zdarzeń drogowych, w których ich uczestnicy zostali ciężko ranni lub ponieśli śmierć na miejscu. Widziałeś któryś z tych wypadków? Koniecznie powiadom o tym policję.

Późną jesienią bardzo łatwo o wypadek. Warunki panujące na drogach są trudne, a zmienna pogoda nie ułatwia podróżowania. Nie ma tygodnia, by na mazowieckich drogach nie doszło do tragicznego wypadku. Wystarczy przypomnieć przedostatni weekend listopada, kiedy tylko w powiecie piaseczyńskim w wypadkach drogowych zginęły cztery osoby.

Tragedia goni tragedię również w powiecie wołomińskim. Tamtejsi policjanci szukają świadków czterech wstrząsających wypadków, do których doszło między 20 a 23 listopada.

ZOBACZ TEŻ: 16-latka rozjechana przez pociąg SKM. Wstrząsająca śmierć na torach

Do pierwszego z nich doszło w sobotę, 20 listopada, w Zielonce. Około godz. 14:40 na skrzyżowaniu ulicy Poniatowskiego z Południową samochód marki Peugeot Boxer zderzył się z motocyklem marki Yamaha. Kierowca jednośladu, Krzysztof O., w wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała.

Również 20 listopada, ale tym razem w miejscowości Ząbki, doszło do kolejnej tragedii. O godz. 16:40 na ul. Legionów osobowy opel vectra, kierowany przez obywatela Ukrainy, w rejonie przejścia dla pieszych potrącił około 40-letniego mężczyznę, który, w wyniku doznanych obrażeń ciała zginął na miejscu.

Dzień później (21 listopada) około godz. 18:20 w miejscowości Trojany przy ul. Różanej na nieoświetlonej drodze 29-latek kierujący citroenem berlingo potrącił stojących na drodze dwóch chłopców w wieku 12 i 13 lat. W wyniku tego zdarzenia 12-latek w stanie ciężkim i 13-latek ze średnimi obrażeniami zostali przetransportowani do szpitali w Warszawie.

Z kolei 23 listopada około godz. 13:50 w miejscowości Zawiszyn na drodze krajowej numer 50 kierujący samochodem marki VW Passat Cezary B., wykonując manewr wyprzedzania, zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki Scania wraz z naczepą kierowanym przez Jacka G. W koszmarnym wypadku zginął kierowca passata.

Wołomińscy policjanci proszą wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu powyższych wypadków, aby skontaktowały się z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

"Wszystkie osoby będące naocznymi świadkami w/w zdarzeń drogowych, lub posiadają nagrania z rejestratorów jazdy, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 4772-47-259 lub 22 776-20-21" - prosi asp. szt. Tomasz Sitek z policji w Wołominie.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Makabra na Woli w Warszawie. Dwie osoby zginęły rozjechane przez pociąg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE