Makabryczny wypadek w Wesołej. Staruszek śmiertelnie potrącił młodą kobietę

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ Makabryczny wypadek w Wesołej. Staruszek śmiertelnie potrącił młodą kobietę

Makabryczny wypadek w Wesołej. Staruszek śmiertelnie potrącił młodą kobietę

2021-11-24 17:52

Tragiczny wypadek w Wesołej. Na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Wspólnej i Szosowej samochód osobowy potrącił młodą, 30-letnią kobietę. W wyniku uderzenia, upadła kilka metrów dalej i huknęła głową w krawężnik. 30-latka zginęła na miejscu. Za kierownicą starego fiata siedział emeryt w wieku ok. 80 lat.

Tragedia na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Wspólnej z Szosową w warszawskiej Wesołej. Kilka minut po godz. 15, w 30-letnią kobietę, która weszła na pasy z impetem wjechał stary fiat. Siła uderzenia była tak wielka, że poszkodowana wylądowała kilka metrów dalej i huknęła głową o krawężnik. Życia kobiety nie udało się uratować. 

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 15:15. Samochód osobowy marki fiat potrącił kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej. Zespół ratownictwa medycznego potwierdził, że poszkodowana poniosła śmierć na miejscu - relacjonuje st. sierż. Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji

Za kierownicą starego fiata siedział starszy mężczyzna w wieku ok. 80 lat. Po wypadku był wyraźnie przejęty tym, co się stało. Na szczęście nie odniósł on żadnych obrażeń. 

- Na miejscu trwają oględziny, a policjanci pod nadzorem prokuratura prowadzą czynności, które pozwolą wyjaśnić dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku - podsumowała st. sierż. Putyra. 

Z Warszawy prosto na Ukrainę! Na tory wrócił Kiev Express
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE