KOSZMAR!

Drogowe domino w Warszawie. Dziewięć aut rozbitych. Kierowca zasnął za kierownicą?

2024-04-14 12:22

Do dramatu na warszawskiej Pradze doszło w nocy z czwartku na piątek (z 11 na 12 kwietnia). Kierujący dużym białym samochodem wjechał z osiem zaparkowanych pojazdów. Koszmar rozegrał się na szczęście bez udziału innych kierowców. Nikt nie został ranny. Na miejscu pracowała straż pożarna oraz policja.

Sytuacja miała miejsce w nocy z czwartku na piątek. Na miejscu pojawił się nasz reporter, któremu udało się sfotografować samochody, albo raczej to, co z nich zostało. Wszystkie stały zmasakrowane na poboczu ul. Żupniczej na warszawskiej Pradze.

Dziewięć rozbitych pojazdów na poboczu

Jak ustaliliśmy, kierujący białym samochodem dostawczym wjechał w osiem zaparkowanych pojazdów. Samochody zachowały się jak upadające domino, jeden uderzał w drugi. Powodem tego całego drogowego zamieszania miał być kierujący busem, który najprawdopodobniej zasnął za kierownicą.

Na miejscu tragedii pojawili się strażacy, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Kierujący busem nie wymagał jednak hospitalizacji. Został pouczony przez policjantów i ukarany mandatem karnym.

Totalna masakra na Pradze-Południe. Sześć rozbitych pojazdów na poboczu
Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki