Dziewczynka została odurzona w klubie. Jak można zrobić coś takiego nastolatce?

i

Autor: SHUTTERSTOCK Dziewczynka została odurzona w klubie. Jak można zrobić coś takiego nastolatce?

14-letnia dziewczynka odurzona w klubie nocnym w centrum Warszawy. Co się stało?

2022-04-13 15:23

Mogło dojść do tragedii! O tym, jak zgubne skutki może mieć wypicie drinka niewiadomego pochodzenia, przekonała się pewna 14-latka, która w ostatni weekend wybrała się do jednego z warszawskich klubów ze swoimi koleżankami. Dziewczyna w pewnym momencie straciła przytomność. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia.

Straż miejska wraz z policją otrzymały zgłoszenie przed południem 11 kwietnia. Zgłoszenie pochodziło z jednego z warszawskich szpitali. Personel medyczny poinformował służby o nastolatce, która poprzedniej nocy (z soboty na niedzielę, z 9 na 10 kwietnia) została przewieziona do szpitala z jednego z klubów nocnych w centrum Warszawy.

– Dziewczynka była pod wpływem narkotyków. Nieletnia bawiła się w klubie nocnym ze swoimi koleżankami – przekazał „Super Expressowi” st. insp. Jerzy Jabraszko.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwałty w taksówkach na aplikację. Żenująca reakcja policjantki. Kraj o Warszawie. Felieton

W pewnym momencie ktoś podał dziewczynce do wypicia napój gazowany. Niestety nieletnia zdecydowała się na jego wypicie i kilkanaście minut później źle się poczuła i straciła przytomność. – Nastolatkę znalazła ochrona klubu, a na miejsce od razu wezwano karetkę pogotowia – dodał Jabraszko.

Ratownicy medyczni przewieźli nieprzytomną dziewczynkę do szpitala. Po wstępnych badaniach, przeprowadzonych na miejscu, stwierdzono, że 14-latka miała w organizmie morfinę.

NIE PRZEGAP: Dzielnice grozy w Warszawie. Tu gwałcą najczęściej. Przerażające statystyki

Gdyby nie szybka reakcja ochroniarzy, nie wiadomo, jak mogłaby się skończyć ta sytuacja. Swoją drogą, warto zastanowić się, w jaki sposób 14-latka trafiła do nocnego klubu

Zgwałcił i zamordował pielęgniarkę. Po 21 latach stanął przed sądem
Sonda
Jaka kara za zgwałcenie 14-latki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE