Makabra na Bielanach. Emerytka rzuciła się z 6. piętra, bo miała dość samotności?

2022-01-27 6:28
Emerytka rzuciła się z 6 piętra. Miała dość samotności?
Autor: SUPER EXPRESS Emerytka rzuciła się z 6 piętra. Miała dość samotności?

Nowe fakty w sprawie tragicznej śmierci na warszawskich Bielanach. Genowefa Ł., nazywana przez sąsiadów Danusią, została znaleziona martwa w krzakach przed własnym domem. Kobieta runęła z okna swojego mieszkania znajdującego się na ostatnim, 6 piętrze bloku przy ul. Brązowniczej. Sąsiedzi zachodzą w głowę, co mogło się stać. W rozmowie z nami wskazują, że kobieta mogła borykać się z samotnością.

Makabryczny i wstrząsający poranek w Warszawie. Najpierw z Wisły wyłowiono zwłoki około 60-letniej kobiety. Ciało kolejnej emerytki znaleziono przed blokiem na Bielanach. Wszystko wskazuje na to, że obie - niezależnie - targnęły się na życie mniej więcej o tej samej porze. Co się stało? Niestety, ustalenia „Super Expresu” przerażają i przygnębiają.

Przed blokiem przy ul. Brązowniczej leżały zwłoki starszej kobiety. Tragiczna śmierć miała miejsce w nocy z 25 na 26 stycznia. Około 70-letnia kobieta wypadła z okna swojego mieszkania znajdującego się na 6. piętrze. - Ciało ujawniła dozorczyni pracująca w budynku - potwierdziła Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. Jak ustalili reporterzy „Super Expressu”, to 70-letnia Genowefa Ł., przez sąsiadów zwana „panią Danusią”, najprawdopodobniej targnęła się na życie. Wyskoczyła z 6 piętra.

W mieszkaniu na ostatnim piętrze mieszkała w od samego początku powstania budynku. Przez ostatnie lata żyła sama, ale przez znajomych odbierana była jako osoba pogodna. - To była bardzo dobra sąsiadka. Aktywna. Lubiła jeździć na rowerze. Pięć lat temu zmarł jej mąż i pewnie czuła się bardzo samotna. Być może to właśnie samotność doprowadziła ją do tak tragicznej decyzji… - spekulują sąsiedzi.

Każdy może przyczynić się do zapobiegania samobójstwom. Pamiętaj, jeśli potrzebujesz pomocy, zgłoś się do osób oraz instytucji pomocowych takich jak: psycholog, psychiatra, telefon zaufania 116 123, Ośrodek Interwencji Kryzysowej, czy Poradnia Zdrowia Psychicznego. Więcej informacji i spis organizacji pomocowych znajdziesz TUTAJ.

Makabra na torach w Falenicy. Pociąg rozjechał mężczyznę
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE