Fatalny wypadek w Pruszkowie. BMW roztrzaskane, ford na boku

i

Autor: WAWA HOT NEWS 24 Fatalny wypadek w Pruszkowie. BMW roztrzaskane, ford na boku

Fatalny wypadek w Pruszkowie. BMW roztrzaskane, ford na boku

2022-03-08 17:18

Koszmarny wypadek miał miejsce we wtorek, 8 marca w Pruszkowie. Na skrzyżowaniu w Pruszkowie zderzyły się dwa auta – bmw i ford. Niestety, jedna osoba trafiła do szpitala. W wyniku wypadku osobowy ford wylądował na boku. Bmw również nie wyszło ze zderzenia bez szwanku. Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśnia policja.

Do wypadku doszło około godz. 13:40 w Pruszkowie. Na skrzyżowaniu Alei Wojska Polskiego i ulicy Plantowej zderzyły się dwa auta osobowe - ford i bmw. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zdarzenia doszło w chwili, gdy jedno z aut wykonywało manewr lewoskrętu.

Ford wylądował na boku. Na ulicę posypały się kawałki szkła i karoserii. Bmw również ucierpiało w niebezpiecznym zajściu.

Zobacz też: Zuchwały napad przed kantorem na Ursynowie. Bandyci zabrali pół miliona złotych

Nie obyło się również bez rannych. - Jedna osoba z bmw trafiła do szpitala - przekazała kom. Karolina Kańka z pruszkowskiej policji. - Nie mam informacji, by któryś z kierowców był nietrzeźwy - dodała. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie.

Jak w rozmowie z nami przekazała kom. Kańka, nie wiadomo jeszcze czy ranna osoba zostanie dłużej w szpitalu, czy zaraz po badaniach wyjdzie do domu. Od czasu hospitalizacji zależeć będzie, czy wtorkowe zdarzenie drogowe w Pruszkowie uznane zostanie za wypadek, czy jedynie za koszmarnie wglądającą kolizję.

"Z powodu zdarzenia drogowego aleja Wojska Polskiego / Plantowa – Pruszków linia 817 zostaje skrócona do zespołu przystankowego OŁÓWKOWA" - poinformował Warszawski Transport Publiczny.

Kolejne ulice z nowym oświetleniem. Wielka wymiana w Warszawie
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE