FERIE W WARSZAWIE: W świecie pixeli, czyli Minecraft w Promenadzie

2020-02-12 14:30
Atrium Promenada
Autor: materiały promocyjne - Atrium Promenada materiały promocyjne

Ferie zimowe w mieście nie muszą być nudne i można się o tym przekonać, biorąc udział w różnych atrakcjach przygotowanych przez miasto, dzielnicowe ośrodki kultury, ale także korzystając z lokalnych lodowisk, basenów, zajęć artystycznych, tanecznych, sportowych, językowych, naukowych i innych.

Jednym z najciekawszych sposobów na spędzenie ciekawych ferii zimowych w mieście są miejscowe warsztaty, organizowane przez ośrodki naukowe, które zajmują się przede wszystkim robotyką, programowaniem i projektowaniem, ale również grami komputerowymi.

Dzieciaki uwielbiają gry i to nie ulega wątpliwościom. Poniżej znajdziecie kolejny artykuł z cyklu „Ferie w Warszawie”, w którym prezentujemy różnego rodzaju atrakcje i pomysły na ciekawe spędzenie ferii zimowych w Warszawie.

ZOBACZ TEŻ: Ferie w Warszawie: Co robić? Gdzie na ferie zimowe z dzieckiem? [TOP 5 ATRAKCJI]


- Odwiedź twórcze strefy, baw się i ucz programowania – tak organizatorzy tegorocznych ferii w centrum handlowym Promenada zachęcają do wzięcia udziału w naukowych wydarzeniach, warsztatach i konkursach.

Ferie zimowe dla wszystkich mieszkańców Pragi Południe (ale nie tylko) upłyną pod hasłem „Pixel World”. Od 3 do 15 lutego najmłodsi goście warszawskiego centrum handlowego będą mogli zagrać w takie gry, jak Minecraft czy Robolox. Będą mieli szansę wejść do wirtualnego świata za pomocą gogli VR, a także spróbować swoich sił w rysowaniu 3D czy też zetknąć się z konceptem Nintendo Labo, łączącym świat rzeczywisty z wirtualnym.

W każdą sobotę ferii, czyli 8 i 15 lutego, na gości czekają liczne zabawy i gry osadzone w tematyce pixelowej, między innymi konkursy wiedzy o Minecraft. Poza tym pojawią się także: Nintendo Labo, puzzle 3D, Roblox oraz okulary VR.


- W specjalnie wyodrębnionej strefie malucha dostępne będą wycinanki i kolorowanki z postaciami Minecraft, a także materiały do tworzenia prac plastycznych – organizatorzy zachęcają do przybycia dzieci w każdym wieku.

ZOBACZ TEŻ: Gdzie spędzić walentynki w Warszawie? 10 inspiracji na wieczór dla zakochanych

- W tygodniu odwiedzający będę mogli skorzystać ze specjalnych stref w godzinach od 10.00 do 19.00, a w soboty – między 10.00 a 20.00. Sobotnie konkursy i animacje odbywać się będą między 12.00 a 18.00 – dodają.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE