Gigantyczne utrudnienia na warszawskiej Ochocie. Autobusy skierowane na objazdy. Wybierzcie inną trasę!

i

Autor: CZYTELNIK "SUPER EXPRESSU" Gigantyczne utrudnienia na warszawskiej Ochocie. Autobusy skierowane na objazdy. Wybierzcie inną trasę!

WIELKIE OPÓŹNIENIA NA TRASIE

Gigantyczne utrudnienia na warszawskiej Ochocie. Autobusy skierowane na objazdy [AKUTALIZACJA]

2022-11-02 7:50

Jak donosi czytelnik „Super Expressu” przy skrzyżowaniu ul. Grójeckiej i Kopińskiej na warszawskiej Ochocie doszło do wypadku drogowego. Na miejscu pracuje kilka zastępów straży pożarnej oraz policja. Z uwagi na blokadę paru pasów jezdni i dojazdu w kierunku Dworca Zachodniego, kilka autobusów zostało skierowanych na objazdy!

Warszawa. Poważne utrudnienia na Ochocie. Autobusy na objazdach!

Pierwsze informacje o gigantycznych utrudnieniach w stolicy otrzymaliśmy od czytelnika „Super Expressu”. – W obrębie skrzyżowania ul. Grójeckiej i Kopińskiej doszło do wypadku. Wszystko stoi! – przekazał w rozmowie z dziennikarzem.

I faktycznie! Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie ulic Grójeckiej, Wawelskiej oraz Kopińskiej w kierunku Dworca Zachodniego problemy w kursowaniu tamtą trasą ma aż sześć linii autobusowych: 157, 182, 187, 517 oraz 523!

Możliwe opóźnienia kursów oraz skierowanie linii na trasy objazdowe – przekazał krótko Warszawski Transport Publiczny. Jeżeli możecie, omijajcie tamte rejony i wybierzcie inną trasę! Utrudnienia mogą jeszcze potrwać jakiś czas.

AKTUALIZACJA 8:14

Ruch w rejonie skrzyżowania na warszawskiej Ochocie odbywa się płynnie, bez większych utrudnień. Autobusy miejskie wróciły na swoje trasy.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany