Gigantyczny karambol na S7! Zderzyło się osiem aut. Droga w kierunku Warszawy zablokowana

2021-09-21 9:32
Gigantyczny karambol na S7! Zderzyło się osiem aut. Droga w kierunku Warszawy zablokowana
Autor: Pixabay Gigantyczny karambol na S7! Zderzyło się osiem aut. Droga w kierunku Warszawy zablokowana

Potężny karambol na trasie S7 w Białobrzegach w województwie mazowieckim. Zderzyło się tam osiem samochodów osobowych. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek (21.09.2021) rano Jedna osoba została ranna. Jeden pas jezdni w kierunku Warszawy jest zablokowany.

Wypadek na S7. Zderzyło się osiem samochodów. Droga w kierunku Warszawy zablokowana

Jak poinformowała PAP rzeczniczka mazowieckiej policji Katarzyna Kucharska, do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 7.15 na obwodnicy Białobrzegów. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że pękła opona w busie, na którą wjechał samochód osobowy, a następnie doszło do zderzenia jeszcze sześciu innych pojazdów – powiedziała Kucharska.

 Zobacz: Najpierw Grębiszew teraz Tatarowce. Bliźniacze wypadki i potworna tragedia. Życie straciły niewinne dzieci

Do szpitala przewieziono jedną osobę. W miejscu wypadku trwają utrudnienia, ruch odbywa się prawym pasem jezdni w kierunku Warszawy. Jak informuje policja, utrudnienia mogą potrwać jeszcze około dwóch godzin.

Raport z anteny 20.09, godz.10
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE