Gigantyczny magazyn z narkotykami zlikwidowany. Mogły kosztować kilka milionów złotych

i

Autor: POLICJA Gigantyczny magazyn z narkotykami zlikwidowany. Mogły kosztować kilka milionów złotych

Gigantyczny magazyn z narkotykami zlikwidowany. Mogły kosztować kilka milionów złotych

2022-05-09 8:51

Stołeczni policjanci wraz z funkcjonariuszami z Olsztyna zabezpieczyli blisko 82 kg amfetaminy o wartości ponad 3 milionów złotych! Na terenie posesji odnaleziono również 50 sztuk amunicji. W trakcie akcji policjantów zatrzymano 48-letniego mężczyznę, który usłyszał zarzuty za przygotowywanie do wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków.

Policjanci weszli na teren jednej z posesji w Celestynowie. Chwile wcześniej funkcjonariusze ustalili, że może znajdować się tam magazyn narkotykowy. - Na miejscu zastali 48-letniego mężczyznę, który nie zamierzał wykonywać policyjnych poleceń. W związku z tym został obezwładniony przy pomocy środków przymusu bezpośredniego – relacjonuje Edyta Adamus.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Cisnął torbę pełną narkotyków przez okno. Spadła wprost pod nogi policjanta

W trakcie przeszukania posesji oraz domu mundurowi zabezpieczyli prawie 82 kilogramy narkotyków. Była to sól amfetaminy. Z takiej ilości, która została odnaleziona na terenie lokalu w Celestynowie, można było uzyskać 82 tysiące porcji handlowych wartych ponad 3 miliony złotych. – Dodatkowo policjanci zabezpieczyli również 50 sztuk amunicji do broni ostrej – dodała Adamus.

Zatrzymany 48-letni Dariusz P., został doprowadzony do prokuratury w Warszawie, gdzie prokurator przedstawił mu zarzuty dotyczące wprowadzania do obrotu narkotyków oraz nielegalnego posiadania amunicji. Mężczyzna został aresztowany tymczasowo.

Wielki narkobiznes pod Warszawą

W ostatnim czasie informowaliśmy również o wielkim magazynie w Gazowie (pow. pułtuski). Funkcjonariusze zatrzymali tam 13 osób, które odpowiedzą za wprowadzenie w obieg ponad 110 kilogramów substancji psychotropowych! Zatrzymanym w Gazowie grozi nawet 12 lat więzienia. 

Funkcjonariusze, w niewielkim pomieszczeniu, odnaleźli 80 sztuk konopi, ujawniono również 3,5 kilogramów marihuany oraz grzyby halucynogenne. Zatrzymani to osoby w wieku 26-55 lat.

Zatrzymano dilera narkotykowego. Był poszukiwany listem gończym
Sonda
Czy zażywałeś kiedyś narkotyki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają