Pilne!

Gnijące zwłoki w głębokiej dziurze! Makabra na Pradze, na miejscu prokurator

2023-09-01 18:21

Makabryczne odkrycie na Pradze. W piątek (1 września) na terenie placu budowy przy ul. Szwedzkiej 20 zaroiło się od służb. W głębokiej dziurze w ziemi leżały gnijące ludzkie zwłoki! Sprawą natychmiast zajęła się policja i prokuratura, a na miejsce ściągnięto specjalną jednostkę straży pożarnej. Jak dowiedział się”Super Express” ciało musiało leżeć tam od długiego czasu.

Warszawa. Gnijące zwłoki w dziurze w ziemi. Makabryczne odkrycie na Pradze

O makabrycznym odkryciu dowiedział się reporter „Super Expressu”, który był na miejscu akcji. Na teren weszli strażacy z noszami. Policja wezwała Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą nr 7. Po dokonaniu oględzin przez prokuratora zwłoki zostaną wydobyte. Ciało jest w stanie zaawansowanego rozkładu, co świadczy o tym, że znajduje się w dziurze od długiego czasu.

Przed godz. 19 stołeczna policja oficjalnie potwierdziła te wstrząsające doniesienia. - Dostaliśmy zgłoszenie w tej sprawie. Na mijescu policjanci pracują pod nadzorem prokuratora. Zwłoki zostały ujawnione przez jednego z praconików budowy - powiedział nam Rafał Rutkowski z KSP.

Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest trudna?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany