Grodzisk Mazowiecki: Obywatelskie zatrzymanie PIJANEGO kierowcy!

2020-05-28 16:44 MB
policja
Autor: KR Gościeszyn: Zwłoki kobiety na terenie firmy. Kim była ofiara?

Taka postawa zdecydowanie zasługuje na ogromne brawa. Pewien pijany kierowca audi został zatrzymany przez mieszkańca Grodziska Mazowieckiego. Mężczyzna zabrał mu kluczyki i cierpliwie czekał na przyjazd policji. Pijany kierowca miał aż 1,5 promila w wydychanym powietrzu!

29-letni mężczyzna poruszał się ul. Orlicz-Dreszera w Kozerkach. Zwrócił na siebie uwagę swoją jazdą i wówczas doszło do bohaterskiej interwencji, zwanej także zatrzymaniem obywatelskim. Mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego zabrał mu kluczyki i uniemożliwił dalszą jazdę.

ZOBACZ TEŻ: Garwolin. Wpłynęła SKARGA na Andrzeja Dudę! Sanepid ukaże prezydenta?


Mężczyzna, który dokonał obywatelskiego zatrzymania jest również żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej. Nie patyczkował się z delikwentem, tylko zabrał mu kluczyki od auta i cierpliwie czekał na przyjazd policji.

ZOBACZ TEŻ: Warszawa: Rafał Trzaskowski wmurował kamień węgielny na budowie metra na Bemowo


Badanie stanu trzeźwości ujętego 29-latka wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Nieodpowiedzialny kierowca usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości – poinformowała portal grodzisknews.pl policja z KPP w Grodzisku Mazowieckim.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Express Biedrzyckiej - Gość: Robert Biedroń

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.