Grójec: Na trasie S7 TIR zrzucił do rowu busa i traktor! Jedna osoba w szpitalu!

2020-05-22 15:39 PIK
TIR wrzucił do rowu busa i traktor!
Autor: KSP TIR wrzucił do rowu busa i traktor!

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na krajowej "siódemce" w okolicach Grójca: TIR zahaczył busa i traktor z kosiarką poruszające się pasem awaryjnym. Jeden z kierowców trafił do szpitala, są utrudnienia w kierunku Warszawy!

Do zdarzenia doszło ok. godz. 13.25. Ciężarówka volvo z naczepą jadąca w kierunku Warszawy na 421 km trasy S7 w miejscowości Skurów zaczepiła bokiem dwa pojazdy jadące pasem awaryjnym. Był to traktor z kosiarką koszący trawę na poboczu drogi oraz zabezpieczający go bus z przyczepką i ostrzegawczą sygnalizacją świetlną - powiedziała nam kom. Agnieszka Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

Śmiertelny wypadek pod Warszawą: ciężarówka zabiła pieszego!

Pojazdy zostały poważne uszkodzone, podobnie jak przyczepka i kosiarka. Jak się dowiedzieliśmy 52-letni kierowca busa trafił do szpitala, 29-letniemu kierowcy traktora nic się nie stało. 30-letni kierowca ciężarówki, podobnie jak pozostali uczestnicy wypadku, był trzeźwy. Na miejscu trwa szczegółowego przebiegu zdarzenia i ruch w kierunku Warszawy i odbywa się tylko jednym pasem.

Lądowanie helikopterem na stacji benzynowej: prokuratura wyjaśnia okoliczności!

Utrudnienia w ruchu potrwają co najmniej do godz. 17. Na razie ruch odbywa się płynnie, jednak biorąc pod uwagę, że jest piątkowe popołudnie sytuacja może się zmienić. - Jeśli ktoś chce ominąć miejsce wypadku jadąc w kierunku Warszawy powinien na węźle Józefów zjechać na drogę lokalną i jechać równolegle do trasy S7 aż do węzła Skurów - poradziła kom. Wójcik.

Tą tragedią żyła cała Polska: prokuratura zaostrzyła zarzuty wobec pirata, który zabił mężczyznę na przejściu!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Drogowcy wprowadzają ograniczenie do 40 km/h na Trasie Łazienkowskiej. Pokazujemy co spowoduje absurdalny przepis

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.