CO TAM SIĘ STAŁO!?

Groza na trasie S8. Zderzenie dwóch ciężarówek. Na jezdnię wysypały się kosmetyki!

2023-02-15 8:50

Na wysokości miejscowości Wypędy w powiecie pruszkowskim doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Kierujący jednym z pojazdów najechał na jadącą przed nim ciężarówkę z naczepą. TIR wjechał do rowu, a z jego naczepy wysypały się kosmetyki. Droga jest zablokowana.

Wypędy. Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu ciężarówek na S8

Jedna osoba została przetransportowana do szpitala po zderzeniu dwóch ciężarówek, do którego doszło na trasie S8 koło węzła Wypędy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący prawem pasem samochód ciężarowy z naczepą, najechał na drugi pojazd, jadący przed nim. Jeden z TIR-ów wjechał do rowu. Z naczepy pojazdu wysypały się kosmetyki.

Jeden z kierowców trafił do badania do szpitala. Jak potwierdziła kom. Karolina Kańka z pruszkowskiej policji, obaj prowadzący pojazdy byli trzeźwi.

– Do zdarzenia doszło dzisiaj około 4:00 nad ranem. Działania prowadziliśmy wspólnie z JRG Pruszków oraz OSP Falenty – przekazali druhowie z OSP Raszyn.

Droga szybkiego ruchu jest zablokowana. Utrudnienia potrwają prawdopodobnie kilka godzin, bo jest potrzebny ciężki sprzęt do wydobycia pojazdu.

Policjanci pracujący na miejscu, zorganizowali objazdy drogami S7 oraz 721.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany