Zaczęła przeraźliwie krzyczeć

Przerażający wypadek w Warszawie. Audi zmiotło pieszą z przejścia. Kobieta przeleciała nad jezdnią

2023-02-13 18:22

Przerażający wypadek na ul. Płochocińskiej w Warszawie. W niedzielę, 12 lutego, w godzinach wieczornych, kierująca osobowym audi nie wyhamowała przed oznakowanym przejściem dla pieszych i potrąciła przechodzącą po pasach kobietę. Siła uderzenia wyrzuciła ją na ponad 10 metrów! Ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala.

Groźny wypadek na Białołęce w Warszawie

Do groźnego wypadku doszło w niedzielę, 12 lutego, chwilę po godzinie 18 na warszawskiej Białołęce. Na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Płochocińskiej osobowe audi potrąciło pieszą. Siła uderzenia była tak duża, że kobieta przechodząca po pasach została odrzucona na ponad 10 metrów dalej. 

Gdy poszkodowana uderzyła o asfalt, straciła przytomność. Na miejsce natychmiast zadysponowano służby ratunkowe - policję, pogotowie i straż pożarną. Po dotarciu na miejsce, policja zorganizowała na ul. Płochocińskiej ruch wahadłowy. Ratownicy medycznie zaczęli udzielać kobiecie pierwszej pomocy. 

Ranna trafiła do szpitala

Gdy udało się ocucić potrąconą osobę, kobieta zaczęła przeraźliwie krzyczeć z bólu. Z poważnymi obrażeniami została zabrana karetką do szpitala. Kierująca audi została przebadana na obecność alkoholu w organizmie. Była trzeźwa. Dokładne przyczyny i okoliczności przerażającego wypadku przy ul. Płochocińskiej wyjaśnia policja. 

Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany