Koszmar na drodze

Dramat na Białołęce w Warszawie. Osobówka wjechała pod betoniarkę. W środku było malutkie dziecko

2022-08-09 20:42

Koszmar, samochód osobowy z malutkim dzieckiem w środku wjechał prosto pod betoniarkę. Do wypadku doszło we wtorek (9 sierpnia) wieczorem na skrzyżowaniu ulic Płochocińskiej i Cieślewskich na Białołęce. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Droga w kierunku Nieporętu jest zablokowana, na miejscu pracują służby.

Wypadek w Warszawie. Osobówka wjechała pod betoniarkę

Do wypadku doszło niedługo przed zachodem słońca. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu pojazdu typu betoniarka z osobowych peugeotem o godzinie 19:23. Dwie osoby zostały poszkodowane. Kierowcy byli trzeźwi – przekazał Rafał Rutkowski ze stołecznej policji. Jak ustalili reporterzy „Super Expressu” w samochodzie osobowym znajdowały się cztery osoby, w tym kilkumiesięczne dziecko.

Przeczytaj również: Dramat w Falenicy. Dziecko na rowerze wpadło pod busa. 9-latek w szpitalu, w akcji śmigłowiec

Betoniarka huknęła w prawy bok osobówki. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że kierowca peugeota nie ustąpił pierwszeństwa ciężarowemu mercedesowi. Mniejszy pojazd jest mocno rozbity. Na asfalt rozsypało się szkło, w samochodzie wystrzeliły poduszki powietrzne.

Wypadek w Warszawie

Dzień wcześniej, 8 sierpnia, doszło do innego drogowego dramatu. W warszawskiej Falenicy 9-latek wjechał rowerem prosto pod koła nadjeżdżającego busa. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Tragiczny wypadek przy Dworcu Wileńskim. 19-latek wjechał w mężczyznę na przystanku
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany