Wypadek w Warszawie

Dramat w Falenicy. Dziecko na rowerze wpadło pod busa. 9-latek w szpitalu, w akcji śmigłowiec

2022-08-08 19:19

Dramatyczny wypadek w warszawskiej Falenicy. 9-letni chłopiec wpadł pod nadjeżdżającego busa. Chłopiec w ciężkim stanie trafił do szpitala. Skrzyżowanie ul. Walcowniczej i Filmowej było przez wiele godzin zablokowane. Siła uderzenia była ogromna, chłopiec odniósł ciężkie obrażenia. Jak doszło do tej straszliwej tragedii?

Wypadek w Falenicy. 9-latek trafił do szpitala 

Do koszmarnego wypadku doszło tuż przed godziną 17. - 9-latek jadący rowerem zderzył się z busem marki renault na ksrzyżowniu ulic Walcowniczej i Filmowej. Dziecko trafiło do szpitala – powiedział sierż. Bartłomiej Śniadała. I dodał: - Ulica była zablokowana na czas działań funkcjonariuszy.

Przeczytaj również: Tragiczny wypadek na Białołęce w Warszawie. Pijany Ukrainiec wjechał w auto prowadzone przez kobietę w ciąży

Jak ustalili reporterzy „Super Expressu” poszkodowany chłopiec to obywatel Ukrainy. Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec LPR. Dziecko w ciężkim stanie trafiło do szpitala. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że chłopiec wyjechał z ulicy podporządkowanej. Kierujący busem był trzeźwy.

Wypadek na Mazowszu

Do innego dramatycznego zdarzenia doszło pod Ciechanowem. Czy 26-latek odpowiada za śmierć swojego kolegi? O tym zdecyduje sąd, choć tamtejsza prokuratura rejonowa postawiła mu już zarzut spowodowanie śmiertelnego wypadku, do którego doszło w piątek, 29 lipca, na trasie Gorycze-Wola Pawłowska pod Ciechanowem. Więcej przeczytasz TUTAJ. 

Koszmarny wypadek w Strzemieszycach. Musiał lądować helikopter LPR/ Śląsk
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE