Jak do tego doszło?

Rąbnął w drzewo, zostawił nieprzytomnego pasażera na pastwę losu. Tragedia pod Piasecznem

2022-08-08 11:55

Dramatyczny wypadek w Nowej Woli w powiecie piaseczyńskim. W niedzielę, 7 sierpnia, około południa samochód osobowy wjechał w przydrożne drzewo. Na miejsce błyskawicznie zadysponowano służby ratunkowe, które wydobyły z wraku nieprzytomnego pasażera. Mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Kierowca uciekł z miejsca wypadku i do tej pory nie udało się go schwytać. 

Wypadek w Nowej Woli pod Piasecznem. Kierowca uciekł

Do dramatycznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę, 7 sierpnia, około południa. Kierujący oplem astrą 28-letni mężczyzna jadący ul. Postępu z miejscowości Zgorzała z niewyjaśnionych wciąż przyczyn zjechał na lewe pobocze i uderzył autem w drzewo. Na miejscu dość szybko pojawiły się służby ratunkowe, które wydobyły z wraku mężczyznę w wieku około 35 lat. Z uwagi na jego poważny stan, został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Warszawie, gdzie lekarze walczą o jego życie. Informacje potwierdziła w rozmowie z "Super Expressem" asp. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie

- Kierujący pojazdem opel astra mężczyzna zjechał na lewe pobocze i uderzył prawym narożnikiem pojazdu w drzewo. Kierowca to 28-letni obywatel Litwy. Oddalił się z miejsca zdarzenia. W niedzielę trwały intensywne czynności, a w działaniach brał udział pies tropiący. Niestety na razie nie udało się go zatrzymać - mówi asp. Magdalena Gąsowska. 

Jego tożsamość jest jednak znana policjantom, dlatego zatrzymanie to jedynie kwestia czasu - zapewniła policjantka. Ranny pasażer walczy o zdrowie i życie w szpitalu. 

Na ziemi leży różaniec i pudełko z Matką Boską. Wstrząsający obraz po katastrofie autokaru na Chorwacji
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany