Tragiczny wypadek na Białołęce w Warszawie. Pijany Ukrainiec wjechał w auto prowadzone przez kobietę w ciąży

i

Autor: Tadeusz Mróz(2)

MASAKRA NA BIAŁOŁĘCE

Tragiczny wypadek na Białołęce w Warszawie. Pijany Ukrainiec wjechał w auto prowadzone przez kobietę w ciąży

2022-08-05 18:23

W czwartek (4 sierpnia) w okolicach godziny 22 doszło do poważnego wypadku na ul. Marywilskiej na warszawskiej Białołęce. W tył samochodu, który prowadziła ciężarna 29-latka, wjechał pijany obywatel Ukrainy. Mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu i uważał… że nic złego się nie stało.

Pijany jak bela huknął w peugeota

Do tej dramatycznej sytuacji doszło 4 sierpnia w okolicach godziny 22. Na warszawskiej Białołęce, zaraz przy ul. Marywilska 69, w tył samochodu, którym jechał kobieta w siódmym miesiącu ciąży, wjechał pijany obywatel Ukrainy – 32-letni mężczyzna.

– Kierujący samochodem osobowym marki skoda nie zahamował na czas i uderzył w tył peugeota. 29-letnia kobieta zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, z którego najprawdopodobniej ktoś korzystał – przekazał dziennikarz „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu tragedii.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe oraz policję. Funkcjonariusze zbadali obywatela Ukrainy pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazało, to był strzał w dziesiątkę. – Mężczyzna wydmuchał prawie 2 promile alkoholu – dodaje dziennikarz.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Szok! Pijany i naćpany 42-latek za kierownicą. Nie miał prawa jazdy, w aucie wiózł narkotyki

W związku z tym mężczyzna został zatrzymany. 32-latkowi nie podobała się zaistniała sytuacja i uważał, że nic złego się nie stało. Zaczął szarpać się z funkcjonariuszami i chciał opuszczać radiowóz zaraz po przeprowadzonym badaniu alkomatem.

Mężczyzna został zakuty w kajdanki, a kobieta przetransportowana do szpitala na dalsze badania – podsumował dziennikarz „SE”.

Pijany policjant spowodował śmiertelny wypadek
Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE