Tragiczny wypadek na Białołęce w Warszawie. Pijany Ukrainiec wjechał w auto prowadzone przez kobietę w ciąży

i

Autor: Tadeusz Mróz(2)

MASAKRA NA BIAŁOŁĘCE

Tragiczny wypadek na Białołęce w Warszawie. Pijany Ukrainiec wjechał w auto prowadzone przez kobietę w ciąży

2022-08-05 18:23

W czwartek (4 sierpnia) w okolicach godziny 22 doszło do poważnego wypadku na ul. Marywilskiej na warszawskiej Białołęce. W tył samochodu, który prowadziła ciężarna 29-latka, wjechał pijany obywatel Ukrainy. Mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu i uważał… że nic złego się nie stało.

Pijany jak bela huknął w peugeota

Do tej dramatycznej sytuacji doszło 4 sierpnia w okolicach godziny 22. Na warszawskiej Białołęce, zaraz przy ul. Marywilska 69, w tył samochodu, którym jechał kobieta w siódmym miesiącu ciąży, wjechał pijany obywatel Ukrainy – 32-letni mężczyzna.

– Kierujący samochodem osobowym marki skoda nie zahamował na czas i uderzył w tył peugeota. 29-letnia kobieta zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, z którego najprawdopodobniej ktoś korzystał – przekazał dziennikarz „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu tragedii.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe oraz policję. Funkcjonariusze zbadali obywatela Ukrainy pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazało, to był strzał w dziesiątkę. – Mężczyzna wydmuchał prawie 2 promile alkoholu – dodaje dziennikarz.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Szok! Pijany i naćpany 42-latek za kierownicą. Nie miał prawa jazdy, w aucie wiózł narkotyki

W związku z tym mężczyzna został zatrzymany. 32-latkowi nie podobała się zaistniała sytuacja i uważał, że nic złego się nie stało. Zaczął szarpać się z funkcjonariuszami i chciał opuszczać radiowóz zaraz po przeprowadzonym badaniu alkomatem.

Mężczyzna został zakuty w kajdanki, a kobieta przetransportowana do szpitala na dalsze badania – podsumował dziennikarz „SE”.

Pijany policjant spowodował śmiertelny wypadek
Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki