Józefów. Do szpitala trafił nieprzytomny 15-latek. Miał prawie 3 promile alkoholu we krwi!

i

Autor: Shutterstock Józefów. Do szpitala trafił nieprzytomny 15-latek. Miał prawie 3 promile alkoholu we krwi!

Otwock

Pijany 15 latek trafił do szpitala. Zatrzymano sprzedawczynię alkoholu

2022-08-04 16:00

Do szpitala na terenie powiatu otwockiego trafił nieprzytomny 15-latek. Po wstępnych badaniach okazało się, że jest… kompletnie pijany! Pierwsze badanie alkotestem wykazało blisko 3 promile alkoholu. Policjanci w trakcie swojej pracy ustalili, że alkohol, którym wcześniej raczyło dziecko, sprzedała mu 43-latka z Józefowa. Została zatrzymana.

Do szpitala trafiło kompletnie pijane dziecko

Funkcjonariusze z Otwocka usłyszeli o makabrycznej sytuacji! Do szpitala na terenie powiatu trafił nieprzytomny 15-latek. Według wstępnych badań, które przeprowadzono w placówce okazało się, że chłopak miał blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu!

Funkcjonariusze natychmiast podjęli czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia z udziałem nieletniego. Jak wstępnie ustalili, 15-latek bez problemu kupił sobie alkohol w jednym ze sklepów na terenie Józefowa i od razu go spożył. Wówczas policjanci przesłuchali świadka i sporządzili niezbędną dokumentację – przekazała mł. asp. Paulina Harabin z otwockiej policji.

NIE PRZEGAP: Szok! Pijany i naćpany 42-latek za kierownicą. Nie miał prawa jazdy, w aucie wiózł narkotyki

Zaczęto ustalać, w którym sklepie doszło do sprzedaży alkoholu małoletniemu. Podejrzaną okazała się 43-latka ekspedientka, której po zatrzymaniu funkcjonariusze przedstawili zarzut dotyczący rozpijania małoletniego.

Nieodpowiedzialnej ekspedientce grożą 2 lata więzienia!

Kobieta przyznała się do zarzucanego jej czynu i złożyła wyjaśnienia. Grozi jej nawet 2 lata pozbawienia wolności – dodała policjantka.

Policja apeluje do rodziców, aby rozmawiali ze swoimi dziećmi o negatywnych skutkach spożywania alkoholu! Picie sporych ilości alkoholu w młodym wieku może mieć poważne konsekwencje.

Olsztyn. Pijany pędził hulajnogą. To musiało się tak skończyć
Sonda
Czy rodzice nastolatka również powinni być ukarani?
Nasi Partnerzy polecają