Szok! Pijany i naćpany 42 latek kierował autem

i

Autor: Pixabay

NIETRZEŹWY KIEROWCA

Szok! Pijany i naćpany 42-latek za kierownicą. Nie miał prawa jazdy, w aucie wiózł narkotyki

2022-08-02 7:52

Makabryczne sceny na ulicach Karczewa! Patrolujący ulice policjanci zatrzymali do kontroli 42-latka. Mundurowi byli w szoku, bo za kierownicą siedział znany im mężczyzna, który według ich wiedzy miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów! Funkcjonariusze szybko potwierdzili te informacje, ale to, co odkryli później, przerosło ich najśmielsze oczekiwania!

Wpadł podczas rutynowego patrolu

Mieszkaniec powiatu otwockiego wpadł podczas rutynowego patrolu, gdy policjanci kontrolowali ulice w centrum Karczewa. Funkcjonariusze od początku mieli podejrzenie, że 42-latek jest im znany, i że ciąży na nim sądowy zakaz kierowania samochodami. Szybko okazało się, że przypuszczenia funkcjonariuszy są słuszne! Jednak nie tylko to niepokoiło mundurowych. W aucie wyczuli silną woń alkoholu.

42-latek wydmuchał ponad 2 promile!

Zaniepokojeni policjanci postanowili zbadać kierowcę alkomatem. 42-letni mężczyzna wydmuchał ponad 2 promile! Mężczyzna dość nerwowo się zachowywał, miał też wyraźnie powiększone źrenice, więc policjanci nabrali podejrzeń, że kieruje samochodem nie tylko pijany, ale także pod wpływem narkotyków. Przeprowadzone badanie potwierdziło podejrzenia. Wynik wskazał, że mężczyzna jest pod wpływem marihuany!

Słupsk: Naćpany 37-latek potrącił dwie nastolatki

42-latek wiózł w aucie marihuanę

- W trakcie kontroli funkcjonariusze ujawnili przy 42-latku kilka porcji marihuany. Znalezione substancje zostały zabezpieczone, a zatrzymany mężczyzna trafił wprost do policyjnej celi. 42-latek już usłyszał zarzuty. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadał przed sądem. Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Otwocku - podsumowuje mł. asp. Paulina Harabin z policji w Otwocku.

Sonda
Czy zażywałeś kiedyś narkotyki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany