Zawodowy taksówkarz miał 3 promile! Dlaczego w takim stanie wszedł do auta?

i

Autor: Tadeusz Mróz(2)

Zawodowy taksówkarz był kompletnie pijany. Miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie

2022-05-25 17:48

Doszło do niegroźnej kolizji. Zdarzenie miało miejsce przy skrzyżowaniu ul. Szczęśliwickiej i Kopińskiej. Mercedes, którym poruszał się zawodowy taksówkarz, najechał na tył pojazdu. Okazało się, że kierujący miał blisko 3 promile alkoholu! Czy on cokolwiek widział prowadząc auto w takim stanie?

Do kolizji doszło dzisiaj przy skrzyżowaniu ul. Szczęśliwickiej i Kopińskiej. Na miejscu zdarzenia pojawił się reporter „Super Expressu”, który poinformował nas o zdarzeniu drogowym. – Doszło do niegroźnej kolizji. Okazało się, że zawodowy taksówkarz, który był winny zderzenia, miał niemal 3 promile alkoholu w organizmie – relacjonuje dziennikarz.

Podobne informacje usłyszeliśmy również od policji, która potwierdziła nam zdarzenie przy ul. Szęśliwickiej. – Doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem marki mercedes zderzył się ze skodą. Kierującemu skodą nic się nie stało, zaś kierowca mercedesa został przetransportowany do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że ma prawie 3 promile alkoholu w organizmie – przekazała w rozmowie z dziennikarzem Monika Nawrat z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Pijany w sztok prowadził ciężarówkę. Huknął w kierującego oplem

Pijany zasnął na środku drogi

Informowaliśmy również o zdarzeniu, które miało miejsce 13 lutego. Kierowca volkswagena stanął na środku ul. Robotniczej w Pruszkowie i zasnął!

Świadkowie zdarzenia zadzwonili na policję. Przybyły na miejsce patrol przebadał śpiocha na zawartość alkoholu. Mężczyzna wydmuchał ponad 1,5 promila. Mężczyzna trafił do policyjnej celi i czeka na postawienie zarzutów.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pijany w sztok stanął na środku drogi i zasnął. Obudzili go policjanci

Ewakuacja w centrum Szczecina. Saperzy usuwali bombę z czasów II wojny światowej
Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają