Alarm na Dworcu Zachodnim. Mężczyzna biegł z torbą. Krzyczał, że ma bombę

2022-05-18 15:45
Ewakuowano pasażerów Dworca Zachodniego. Pijany wariat krzyczał, że miał bombę!
Autor: Tadeusz Mróz Ewakuowano pasażerów Dworca Zachodniego. Pijany wariat krzyczał, że miał bombę!

Na terenie Dworca Zachodniego doszło do niecodziennej sytuacji! Pijany wariat biegał po dworcu i krzyczał, że ma przy sobie bombę. Następnie rzucił swoim uzbrojonym bagażem w kierunku pętli PKS. Na miejscu pojawili się pirotechnicy policyjni. Mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany do dalszych wyjaśnień.

Alarm bombowy na Dworcu Zachodnim

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w środę, 18 maja, około godziny 13. Na terenie Dworca Zachodniego w Warszawie pojawił się mężczyzna, który z niewiadomych powodów zaczął biegać po jego terenie, krzycząc w międzyczasie, że w swoim bagażu ma bombę.

Na miejscu pojawił się reporter „Super Expressu”, który był świadkiem zatrzymania pijanego wariata. - Mężczyzna biegał po terenie dworca. W pewnym momencie rzucił swoim bagażem w kierunku pętli PKS. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, pirotechnicy. Mężczyzna został obezwładniony - przekazał dziennikarz.

CZYTAJ RÓWNIEŻOszukali kobietę w Sosnowcu, wpadli na Targówku. Odebrali jej dorobek życia

Sytuacje skomentował również Michał Jabłoński ze stołecznej policji. – To był fałszywy alarm bombowy. Mężczyzna pod wpływem alkoholu krzyczał, że miał w bagażu bombę. Kontrola pirotechniczna nie wykazała zagrożenia – przekazał policjant.

Bomba w samolocie

Do podobnych sytuacji dochodziło również w przeszłości. 19 marca otrzymaliśmy informacje, że na pokładzie samolotu lecącego z Kutaisi w Gruzji do Warszawy miała znajdować się bomba. Pasażerowie przeżyli chwile grozy w powietrzu i ostatni fragment swojej podróży spędzili w lęku o życie. Na szczęście ta sytuacja również skończyła się pozytywnie, bowiem na pokładzie samolotu nie odnaleziono żadnego ładunku wybuchowego.

ZOBACZ TEŻKoszmarne sceny w Śródmieściu. Zakrwawiona 19-latka zwisała z poręczy balkonu

Tak wygląda piekło wojny. Bombardowanie miasta, zestrzelony śmigłowiec
Sonda
Czy podoba wam się nowy Dworzec Zachodni w Warszawie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE