Pijany próbował uciekać przed policją. Uderzył w auto i wylądował na dachu

i

Autor: Tadeusz Mróz Pijany próbował uciekać przed policją. Uderzył w auto i wylądował na dachu

Został obezwładniony przez policję

Pijany próbował uciekać przed policją. Uderzył w auto i wylądował na dachu

2022-07-30 14:18

Pijany mężczyzna próbował uciekać przed policją w samym centrum Warszawy. Po paru kilometrach pościgu, mężczyzna uderzył w inny samochód po czym jego auto zaczęło koziołkować. Nietrzeźwy został obezwładniony przez policjantów, a następnie przewieziony do szpitala.

Ucieczka w centrum Warszawy

Kilka minut przed godz. 10 warszawscy policjanci otrzymali zgłoszenie, według którego w centrum Warszawy miło się poruszać auto wykonujące dziwne manewry. Policjanci z drogówki namierzyli samochód przy ul. Towarowej i tam próbowali je zatrzymać, jednak kierowca nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać swoim wypożyczonym seatem. 

Po paru kilometrach auto wbiło się w inny pojazd stojący na światłach przy ul. Stawki. Jego auto zaczęło koziołkować, przewróciło się na dach i zatrzymało dopiero na przystanku autobusowym, na którym na szczęście nikt nie przebywał. 

Agresywny kierowca

- Mężczyzna był agresywny i policjanci musieli go obezwładnić. Jak wskazał alkomat, mężczyzna miał ponad jeden promil alkoholu w wydychanym powietrzu - poinformował Bartłomiej Śniadała ze stołecznej komendy policji. Po badaniu alkomatem mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Po przeprowadzonych przez policję czynnościach ruch na ulicy Stawki został wznowiony.

Tragiczny wypadek przy Dworcu Wileńskim. 19-latek wjechał w mężczyznę na przystanku
Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Warszawie?
Nasi Partnerzy polecają