Ucieczka zakończona na latarni

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ Ucieczka zakończona na latarni

Ucieczka zakończona na latarni. Szaleńczy pościg na Targówku

2021-08-25 18:22

Przerażeni mieszkańcy podejrzewali, że kierowca osobowego fiata prowadzi auto pod wpływem alkoholu. Takie zgłoszenie trafiło do policjantów, którzy spróbowali zatrzymać jadącego wężykiem mężczyznę. Ten jednak nie zamierzał reagować na polecenia mundurowych i zaczął uciekać. Szaleńczy pościg zakończył się na słupie i latarni.

Mieszkańcy widząc auto jadące slalomem zaalarmowali policję. - Zgłoszenie wpłynęło przed godziną 13. Mundurowi próbowali zatrzymać kierowcę fiata. Ten jednak nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe, zaczął uciekać – przekazała Marta Gierlicka z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. Rozpoczął się szaleńczy pościg ulicami Targówka. Według świadków w fiacie podróżowały dwie osoby. Za uciekinierem goniło kilka radiowozów.

Kierowca nie zamierzał odpuścić, jednak jego brawurowa jazda spowodowała, że wylądował na latarni i słupie. Z auta oderwało się koło, pojazd został doszczętnie zniszczony. - Do zatrzymania doszło na ulicy Radzymińskiej. Nikomu nic się nie stało. Mężczyzna nie zgodził się na badanie alkomatem, został więc zawieziony na pobranie krwi – dodała policjantka.

Przedstawiciele miasta przejęli szpital Południowy. Weszli w asyście straży miejskiej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany