Przejechała skodą po 66-latku! Przerażający wypadek pod Ostrowią Mazowiecką [ZDJĘCIA]

i

Autor: KSRG OSP Andrzejewo Prowadząca skodę kobieta przejechała po 66-latku, który leżał na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Ołdaki-Kolonia pod Ostrowią Mazowiecką

Potworny wypadek

Przejechała skodą po 66-latku! Przerażający wypadek pod Ostrowią Mazowiecką [ZDJĘCIA]

2022-08-08 10:25

Prowadząca skodę kobieta przejechała po 66-latku, który leżał na drodze krajowej nr 63. Do wypadku doszło w miejscowości Ołdaki-Kolonia pod Ostrowią Mazowiecką. Tamtejsza policja nadal wyjaśnia, jak to się stało, że 37-letnia mieszkanka powiatu zambrowskiego nie zauważyła mężczyzny i dlaczego leżał on na środku jezdni. Postępowanie nadzoruje prokuratura.

Przejechała skodą po 66-latku! Przerażający wypadek pod Ostrowią Mazowiecką

Jak doszło do wypadku pod Ostrowią Mazowiecką, po którym ujawniono ciało 66-latka? W środę, 3 sierpnia, ok. godz. 21.30, przebiegającym przez miejscowość Ołdaki-Kolonia odcinkiem drogi krajowej nr 63 jechała prowadząca skodę 37-latka. Kobieta nie zauważyła, że na jezdni leżał mężczyzna, mieszkaniec powiatu ostrowskiego, i przejechała po nim autem, po czym wezwała na miejsce służby ratownicze. Nie wiadomo na razie, czy 66-latek zginął w wyniku wypadku, czy może do jego zgonu doszło wcześniej - wyjaśni to postępowanie prowadzone przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej, które nadzoruje tamtejsza prokuratura. Prowadząca osobówkę mieszkanka powiatu zambrowskiego była trzeźwa.

Czytaj też: 42-latek wtargnął pod pędzący pociąg. Nie miał szans z kilkusettonową maszyną

Czytaj też: 57-latek z wyrwaną ręką! Przerażający wypadek pod Płockiem

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Drogowy koszmar koło Elbląga. Nie żyją cztery osoby, w tym 4-letnie dziecko
Nasi Partnerzy polecają