57-latek z wyrwaną ręką! Przerażający wypadek pod Płockiem

i

Autor: OSP Stara Biała 57-latek stracił na polu w miejscowości Miłodróż pod Płockiem rękę, po tym jak wyrwała ją prasa rolnicza

Wypadek na polu

57-latek z wyrwaną ręką! Przerażający wypadek pod Płockiem

2022-08-04 12:30

57-latek stracił na polu w miejscowości Miłodróż pod Płockiem rękę. Do wypadku doszło w środę, 3 sierpnia, przed godz. 16.30. Jak informuje Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, mężczyzna obsługiwał prasę rolniczą, którą wciągnęła jego prawą rękę, wyrywając ją na wysokości ramienia. Mieszkaniec gminy Stara Biała trafił do szpitala.

57-latek z wyrwaną ręką! Przerażający wypadek pod Płockiem

Wyrwana ręka i transport do szpitala - to bilans wypadku na polu, do jakiego doszło w środę, 3 sierpnia, w miejscowości Miłodróż pod Płockiem. Przed godz. 16.30 służby ratownicze otrzymały informację, że 57-letni mężczyzna obsługiwał prasę rolniczą, która nagle wciągnęła jego rękę, wyrywając ją na wysokości ramienia. Na miejscu pojawiły się m.in. załoga karetki pogotowia i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a poszkodowany został przetransportowany do szpitala, gdzie tego samego dnia przeszedł operację. Szczegółowe przyczyny zdarzenia z udziałem mieszkańca gminy Stara Biała wyjaśniają funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Czytaj też: Mężczyzna zginął pod kosiarką! Niesłychany wypadek pod Grójcem

Czytaj też: Glinojeck. Dostali zgłoszenie o zwłokach w rzece. To, co znaleźli w worku, było tylko dla dorosłych

Sonda
Czy wypadkom na roli można zapobiegać w większym niż dotychczas wymiarze?
Osy zabiły strażaka Marcina
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany