Mężczyzna zginął pod kosiarką! Niesłychany wypadek pod Grójcem

i

Autor: Ochotnicza Straż Pożarna w Błędowie Mieszkaniec miejscowości Bielany pod Grójcem zginął w czasie naprawiania kosiarki rotacyjnej

Wypadek na posesji

Mężczyzna zginął pod kosiarką! Niesłychany wypadek pod Grójcem

2022-08-04 9:35

Mieszkaniec miejscowości Bielany pod Grójcem zginął w czasie naprawiania swojej kosiarki. Do śmiertelnego wypadku doszło w środę, 3 sierpnia, przed godz. 15. Mężczyzna podniósł maszynę do góry za pomocą wózka widłowego, ale gdy 77-latek wszedł pod spód, kosiarka zsunęła się i go przygniotła. Świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce służby ratownicze.

Mężczyzna zginął pod kosiarką! Niesłychany wypadek pod Grójcem

77-latek z miejscowości Bielany pod Grójcem zginął w wypadku, do którego doszło na jego własnej posesji. W środę, 3 sierpnia, przed godz. 15, mężczyzna chciał naprawić swoją kosiarkę rotacyjną, którą podniósł do góry za pomocą wózka widłowego. Po tym jak wszedł pod maszynę, ta zsunęła się z wysięgnika i przygniotła poszkodowanego. Świadkowie całej sytuacji wezwali służby ratownicze, a na miejscu pojawił się m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak informuje nadkomisarz Agnieszka Wójcik, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Grójcu, reanimacja mężczyzny trwała bardzo długo, ale niestety nie udało się go uratować. Mundurowi nadal wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku, co robią pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grójcu.

Czytaj też: Policjant z Lipska zginął w wypadku! Mirosław Rybak miał 44 lata

Czytaj też: 42-latek spod Grójca zabity! Jest apel policji do kierowców z trasy Warszawa-Radom

Sonda
Mieliście kiedyś wypadek w pracy?
Osy zabiły strażaka Marcina