42-latek wtargnął pod pędzący pociąg. Nie miał szans z kilkuset tonową maszyną

i

Autor: SHUTTERSTOCK (2), grafika RN

TRAGEDIA NA TORACH

42-latek wtargnął pod pędzący pociąg. Nie miał szans z kilkuset tonową maszyną

2022-08-04 22:01

Tragedia na torach w Ciechanowie! Na torowisko wbiegł mężczyzna, mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego i wpadł pod pędzący pociąg relacji Kołobrzeg-Kraków. 42-latek nie miał szans z kilkuset tonową maszyną. Zginął na miejscu. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna targnął się na własne życie.

Mężczyzna wtargnął pod pociąg, zginął na miejscu

W środę (3 sierpnia) tuż po godzinie 13 doszło do tragedii! Pociąg dalekobieżny PKP Intercity relacji Kołobrzeg – Kraków Główny w rejonie wiaduktu na wysokości ul. Płockiej potrącił mężczyznę. 42-latek zginął na miejscu zdarzenia. Mężczyzna nie miał szans z maszyną.

Pendolino nie zatrzymuje się w Ciechanowie, więc przez stację przejeżdżało z dużą prędkością. Pociągiem podróżowało około 200 pasażerów, nikomu nie stało się nic poważnego. Utrudnienia trwały przez kilka godzin.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Potworna tragedia na stacji metra Wilanowska. Pociąg rozjechał mężczyznę

Do zdarzenia doszło około godziny 13 w Ciechanowie na torach w rejonie wiaduktu na wysokości ul. Płockiej. Według wstępnych ustaleń policjantów 42-letni mężczyzna mieszkaniec pow. piaseczyńskiego wtargnął pod nadjeżdżający pociąg relacji Kołobrzeg -Kraków. Niestety w wyniku uderzenia mężczyzna zginął na miejscu. Ciechanowska policja pod nadzorem Prokuratora prowadzi postępowanie w kierunku art. 151 kk (red. doprowadzenie do samobójstwa) – przekazała nadkom. Jolanta Bym, rzecznik prasowa policji w Ciechanowie.

Telefony zaufania

Jeżeli potrzebujesz rozmowy z psychologiem przez telefon, dzwoń pod:

  • Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123; czynny codziennie od 14.00 do 22.00
  • Antydepresyjny Telefon Zaufania 22 484 88 01; czynny od poniedziałku do piątku od 15.00 do 20.00, dyżurują tu też lekarz psychiatra i seksuolog
  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji 22 594 91 00; czynny w środy i czwartki od 17.00 do 19.00
  • Telefon Zaufania Młodych 22 484 88 04; czynny od poniedziałku do soboty od 11.00 do 21.00
  • Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111; czynny całodobowo 7 dni w tygodniu

Pomoc znajdziesz też w Ośrodkach Interwencji Kryzysowej. Są one nie tylko w dużych aglomeracjach, ale też mniejszych miastach. Najbliższy ośrodek znajdziesz przez internet. OIK-i działają w większości całodobowo, jest tam możliwość rozmowy telefonicznej czy bezpłatnego umówienia się na spotkanie z psychologiem, interwentem kryzysowym, prawnikiem.

Stracił równowagę i spadł na torowisko. Szokujące sceny na dworcu w Gdańsku
Sonda
Czy znałeś osoby, które popełniły samobójstwo?
Nasi Partnerzy polecają