42-latek wtargnął pod pędzący pociąg. Nie miał szans z kilkuset tonową maszyną

i

Autor: SHUTTERSTOCK (2), grafika RN

TRAGEDIA NA TORACH

42-latek wtargnął pod pędzący pociąg. Nie miał szans z kilkuset tonową maszyną

2022-08-04 22:01

Tragedia na torach w Ciechanowie! Na torowisko wbiegł mężczyzna, mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego i wpadł pod pędzący pociąg relacji Kołobrzeg-Kraków. 42-latek nie miał szans z kilkuset tonową maszyną. Zginął na miejscu. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna targnął się na własne życie.

Mężczyzna wtargnął pod pociąg, zginął na miejscu

W środę (3 sierpnia) tuż po godzinie 13 doszło do tragedii! Pociąg dalekobieżny PKP Intercity relacji Kołobrzeg – Kraków Główny w rejonie wiaduktu na wysokości ul. Płockiej potrącił mężczyznę. 42-latek zginął na miejscu zdarzenia. Mężczyzna nie miał szans z maszyną.

Pendolino nie zatrzymuje się w Ciechanowie, więc przez stację przejeżdżało z dużą prędkością. Pociągiem podróżowało około 200 pasażerów, nikomu nie stało się nic poważnego. Utrudnienia trwały przez kilka godzin.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Potworna tragedia na stacji metra Wilanowska. Pociąg rozjechał mężczyznę

Do zdarzenia doszło około godziny 13 w Ciechanowie na torach w rejonie wiaduktu na wysokości ul. Płockiej. Według wstępnych ustaleń policjantów 42-letni mężczyzna mieszkaniec pow. piaseczyńskiego wtargnął pod nadjeżdżający pociąg relacji Kołobrzeg -Kraków. Niestety w wyniku uderzenia mężczyzna zginął na miejscu. Ciechanowska policja pod nadzorem Prokuratora prowadzi postępowanie w kierunku art. 151 kk (red. doprowadzenie do samobójstwa) – przekazała nadkom. Jolanta Bym, rzecznik prasowa policji w Ciechanowie.

Telefony zaufania

Jeżeli potrzebujesz rozmowy z psychologiem przez telefon, dzwoń pod:

  • Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123; czynny codziennie od 14.00 do 22.00
  • Antydepresyjny Telefon Zaufania 22 484 88 01; czynny od poniedziałku do piątku od 15.00 do 20.00, dyżurują tu też lekarz psychiatra i seksuolog
  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji 22 594 91 00; czynny w środy i czwartki od 17.00 do 19.00
  • Telefon Zaufania Młodych 22 484 88 04; czynny od poniedziałku do soboty od 11.00 do 21.00
  • Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111; czynny całodobowo 7 dni w tygodniu

Pomoc znajdziesz też w Ośrodkach Interwencji Kryzysowej. Są one nie tylko w dużych aglomeracjach, ale też mniejszych miastach. Najbliższy ośrodek znajdziesz przez internet. OIK-i działają w większości całodobowo, jest tam możliwość rozmowy telefonicznej czy bezpłatnego umówienia się na spotkanie z psychologiem, interwentem kryzysowym, prawnikiem.

Stracił równowagę i spadł na torowisko. Szokujące sceny na dworcu w Gdańsku
Sonda
Czy znałeś osoby, które popełniły samobójstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE